Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demiştim demekten nefret ediyorum ama ben dediydim Oden'in yarası o yara.:D

Oden fena geliyor.:D

Kılıcın ismi de çok güzel.

Zoro teklifi reddetmiş falan da deniyor ne kadar doğru bilmiyorum da :bilmem:
Tilkiden bir şey çıkacak. Bölüm ismi de tilki
It’s the partner of the deceased Dai(myo?) of Ringo, “Shimotsuki Ushima(ru?)”]

Ushi Japonca ''Öküz'' gibi bir anlamı vardı. Gyuki ise örümcek ve öküz kafalı bir yaratıktı. Gyukimaru gibi çıkacak.

Spoiler ile ilgili yorumlarım:
1) Demek ki Kaidoudaki o yarayı Oden reis bırakmış. Bu durumda Oden en az Rayleigh Garp ayarında bir adam olduğu benim için kesinleşti. Fazlası olursa da şaşırmam.
2) Enma kılıcıyla ilgili kesin lanetlidir ama Zoro onu geçici olarak kullanabilir. O kılıç Momoya miras kalacaktır. Ark sonunda Luffy’nin aldığı kılıcı alabilir bence.
3) Lufy & Zoro vs Kaidou denmiş. Benim görüşüm şu: Hasır Şapkalar vs Oz Luffy dövüşü gibi bir vs olacağı ve temelde adadaki süpernovalar vs Kaidou olacağını tahmin ediyorum. Tabi son vuruş Luffyden gelir ve manşetlerde o ön plana çıkar o ayrı konu. Bknz. Kata dövüşü...
Kaido'yu Luffy ile Zoro birlikte alsa bu Luffy'nin kaptanlığına gölge düşürür. Bence de sadece toplu dalma durumu olursa Zoro orada olacaktır.

Zoro teklifi reddetmiş falan da deniyor ne kadar doğru bilmiyorum da :bilmem:
Tilkiden bir şey çıkacak. Bölüm ismi de tilki

Edit: Ringo daimyosunun tilkisiymis
It’s the partner of the deceased Dai(myo?) of Ringo, “Shimotsuki Ushima(ru?)”]

Ushi Japonca ''Öküz'' gibi bir anlamı vardı. Gyuki ise örümcek ve öküz kafalı bir yaratıktı. Gyukimaru gibi çıkacak.
Bence net Gyukimaru ya.
Bu arada, Zoro'nun teklifi reddetmesi mantıklı. Çünkü şu an kendi kılıcının peşinde. Başka bir kılıç için ondan vazgeçmeyecektir.

Arkadaşlar, erken konuşmak istemiyorum ama; Oden, Kaido'yu kestiği halde, bu ülkenin en büyük efsanesi ve Sword God'u Ryuma. Hatırlatmak istedim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık