Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido ve Linlin'in dövüşünün ufak bir kısmını bile bize göstermeyeceği belliydi. Bu adam iyice huy edindi bunu ve vok itici geliyor bana artık. İmparatorları geçtim, Zoro ve Sanji'nin başkentte yarattığı karışıklığı bile adam gibi göstermedi. Anca fodderların salyasını sümüğünü gözümüze sokuyor.

Kaido ve Linlin'in dövüşünün ufak bir kısmını bile bize göstermeyeceği belliydi. Bu adam iyice huy edindi bunu ve vok itici geliyor bana artık. İmparatorları geçtim, Zoro ve Sanji'nin başkentte yarattığı karışıklığı bile adam gibi göstermedi. Anca fodderların salyasını sümüğünü gözümüze sokuyor.
Tek atma vssi çizmesi kolay tabii :D Bu vsyi de 5 gün dövüştüler diye geçmese bari.

Herif vs. çizme özürlüsü olduğu kadar cesaretsiz de aynı zamanda. Kendi oluşturduğu karakterlerin altında eziliyor. Bu konuda büyük 3'lünün açık ara en kötüsü! :artiz: :mad:

Tek atma vssi çizmesi kolay tabii :D Bu vsyi de 5 gün dövüştüler diye geçmese bari.
Adam Sanji'nin kota kutusunun tam performansını erken göstermemek için Page 1 dövüşünü bile ileri sarıp geçti resmen. Koskoca imparatorların birbirine kafa göz dalışını bize ağız tadıyla izletmeyeceği belliydi.

Adam Sanji'nin kota kutusunun tam performansını erken göstermemek için Page 1 dövüşünü bile ileri sarıp geçti resmen. Koskoca imparatorların birbirine kafa göz dalışını bize ağız tadıyla izletmeyeceği belliydi.
Luffy vs kaido ya kadar doğru düzgün vs göremeyeceğiz anlaşılan ki o da düzgün olur mu bilinmez

İttifak olacak gibi ama Kaidonun Luffyi yüzde yüz Bm ye vermeyi kabul etmesi gerekiyor kabul etmezse ittifak olmaz gibi yada Kaido istediği savaş için Bmye teklif sunacak orası karışık biraz tabi.
Muhtemelen kabul edecek Luffy'yi vermek için Udon'a gidecekler ama Udon'da ki mahkumların serbest kaldığını duyunca Kaido tekrardan öfke küpüne binecektir. Ondan sonra Big Mom'u suçlayacak bunun üzerine Big Mom seve seve zaten ittifak olayını kabul edebilir, şart olarak Luffy'yi kendisi öldürmek isteyecektir. Kaido'da kabul edecektir.

ona bir şekil saygı duydum. Hadi Water 7 Blueno olayı hesabı. DJ gösterip hype yapmıştı daha sonra Jabraya. Daha büyük dövüş, muhtemelen komutan ayarı birinde göstermeyi yeğledi. Şu Act 1 ve 2'ye Water 7 gözü ile bakıyorum iyimser tabir ile. Enies Loby gibi çoşulur inşallah.

Kaido vs BM öyle değil ama ya. Göster işte. Tekniklerini görelim, Luffy zorlasa neler yapar onu görürdük. Çarptır bulut yar. Bu böyle kalmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık