Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş yapma, 10 senedir sitedeyim ilk kez Oda görüyorum, gelmiş başka işin gücün yok mu diyorsun beni tanıyormuş gibi.
Şu boş yapma meselesi de dilinize pelesenk olmuş, herkese aynı şeyi diyorsunuz. Oda'nın tarzından anlamayan adamlardan biri olarak şurada kaç mesajdır gömüp duruyorsun bu boş yapmak olmuyor da benim dediğim boş oluyor. Ne güzel haklı çıkarıyorsun ya kendini.

Neyse, büyüklük bende kalsın. Oda'da mangasını herkesin istediği şekilde ilerletmediği için boş bir adam olsun.

En azından bizimkilerin harekat üssünün Udon madenleri olacağı kesinleşmiş. Bütün mahkumları buraya getirecekler ama her şey yolunda izlenimi verecekler gardiyanların hepsi de şansa bala smiley yemişler herhalde, O-Tama'nın meyvesi çok işe yarayacak. Lakin Kaido'nun safları her geçen gün kan kaybediyor. Eğer Big Mom ile bir ittifak söz konusu olmazsa Kaido'yu kolay devirecekler gibi duruyor.

Kaido'nun safında King, Queen, Jack, Page One, Orochi ve Ninja birliği, polis teşkilatı var. Apoo, Hawkins ve X-Drake henüz muamma. Bir de Smileylerle oluşturulmuş zoan tipi 5 binden fazla korsanlar var.

Luffy'nin safında tayfası bir yana Ki'nemon, Raizo, Kanjuro, Ashura Doji, Kawamatsu, Denjiro, Nekomamushi, İnuarashi ve vizon kabilesi, Marco, Jinbei yolda geliyor. Bu bölümde gösterilen 4 yakuza lideri, Kyoshiro(ki denjiro olduğunu düşünenler var) Law ve Kalp Korsanları, Eustass Kid'de geri gelecektir. Bir de piyon görevi görecek olan Wano'lu samuraylar ve ninjalar var.

Şu anda Kaido'nun saflarındakinden fazla rütbeli karakter var Luffy'nin safında. İttifak kesin olacak bu durumda, Big Mom'u WCI'dan kaldırıp da sadece Kaido'yu pataklasın diye getirmemiştir.

Şu boş yapma meselesi de dilinize pelesenk olmuş, herkese aynı şeyi diyorsunuz. Oda'nın tarzından anlamayan adamlardan biri olarak şurada kaç mesajdır gömüp duruyorsun bu boş yapmak olmuyor da benim dediğim boş oluyor. Ne güzel haklı çıkarıyorsun ya kendini.

Neyse, büyüklük bende kalsın. Oda'da mangasını herkesin istediği şekilde ilerletmediği için boş bir adam olsun.
Sen resmen biri eleştirsin de atlayayım diye bekliyormuşsun. Bölümün sıkıntısını bölum yorumunda tartışmayacağız da nerede tartışacağız? İznin olursa gizli bi kulüp kuralım orada tartışalım? Uyar bu paşama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık