Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladığım kadarıyla Ashura bizim tarafa geçmeye karar vermiş. Şimdiye kadar nazlanıyormuş yani. Zoro, samurayları güzel topladın kardeşim. Helal olsun. Zoro'nun, Ryuma bağlantısı dışında pek bir olayı kalmadı görünen kadarıyla. O da olur mu, olursa ne önemi olur; göreceğiz. Belki de görmeyiz.
Kid, Luffy'yi reddetti ama ben hafiften bir sempati kokusu aldım.
Apoo tipsizi görünmüş. Önemsiz.

Yanlız karşıdaki hawkins. Tayfası zarar görüyordu onu yaraladıkça. Sonucu biraz belliydi. Tayfasına canından fazla önem veren biri sonuçta.Ama ruhları bile yer değiştiren bir meyve hawkinsin meyvesine anti olabilirdi. Bunu oda sensei yapmamış gördüğümüz kadarıyla.
Aynen öyle meyvesini kullandırtmamış oda baya anti meyvesi gibi çünkü

Anladığım kadarıyla Ashura bizim tarafa geçmeye karar vermiş. Şimdiye kadar nazlanıyormuş yani. Zoro, samurayları güzel topladın kardeşim. Helal olsun. Zoro'nun, Ryuma bağlantısı dışında pek bir olayı kalmadı görünen kadarıyla. O da olur mu, olursa ne önemi olur; göreceğiz. Belki de görmeyiz.
Kid, Luffy'yi reddetti ama ben hafiften bir sempati kokusu aldım.
Apoo tipsizi görünmüş. Önemsiz.
O tipleri toplamadığına oldukça memnunum. Şu bağırma şeyinden de bir şey anlamadım.

Law dayak yedikten sonra yakalanmış gibi duruyor.

Pek çok şey olmuş hızlı gitmiş manga şimdiden beğendim bölümü.

O tipleri toplamadığına oldukça memnunum. Şu bağırma şeyinden de bir şey anlamadım.

Law dayak yedikten sonra yakalanmış gibi duruyor.

Pek çok şey olmuş hızlı gitmiş manga şimdiden beğendim bölümü.
Bomboş bir karakter olma yolunda hızla ilerleyen bir Zoro var. O yüzden ben memnun olamıyorum ya. Bağırma muhabbeti çok üstü kapalı. Açıklanması lazım.

Hawkins vs Law olunca birkaç kişi Togashi çizecekti şimdi bunu, ne güzel olurdu diye demişti ki ben de katılamadılan edememiştim. Sonuçta farklı güçleri olan iki adam var, farklı bir vs olurdu. Ama Oda bey gene işte yakalandı deyip bıraktı, ya gel de sinirlenme şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık