Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hazine tarzı elde etmesi gereken büyük birşey olursa gayet ihanet eder.Yoksa durduk yere etmez.One piece bir yere kaçmıyor diyordu adamlarına.Bizimkilerin üzerinden one piece hazinesine tek başına konmaya kalkışsa şaşırmam açıkçası.Korsan bu sonuçta çocukluk arkadaşı değil.
Yeteneği falan da tekin değil zaten bunun. Yarın bir gün Lütfü'ye Shambles falan atsa tek hareketine dünyayı sererler bunun önüne.

Olacağını sanmam ama olsa güzel olur. Renk katar seriye.
Ben zamanında Kaido'yu indirme planı dediğinde bunu yapar diyordum. Hayvan gibi vücudu kontrol ediyor falan tam savaş çıkarıp hükümete kafa atmalık. Ama işte yeteneği iptal etme var gibi. Muhtemelen değişim sonrası meyve ilk bedene sadık olacaktır.

Ama bir adet meyve ruhu teorisi vardı. Oradaki mantıklı meyveyi vücut değilde ruh yiyorsa olay bambaşka seviyeye gelir :D

Hem Teach açıklaması da olur belki onun üstünden...

Yahu, Rosa'da bu adam onca sadakat gösterdi. Sahneleri tek tek attırtmayın şimdi. Hala hala hala mı ya. :oleyo2: Doffy'e attığı son yumrukta bile Luffy'i hayranlıkla izliyordu. Tüm bunları es geçip tee bilmem zamanında söylediği lafa ne takılıyorsunuz. Bu adam D'nin iradesine inanıyor ve merak ediyor. Law aptal değil kendisini D.'ye götürecek birine ihanet mi? kendisine D.'yi dibine kadar hissettirecek birine ihanet mi? Şaka yapıyoruz deyiverin gari. :D

Şu seride hala Law'dan ihanet bekleyenler seriyi ve karakteri anlayamamış kimselerdir. Bu kadar net konuşuyorum. Tersinin çıkacağını düşünmüyorum ama çıkarsa istediğinizi deyin. :S

İki yıl sonra gözüktüğünden beri ihaneti ha etti ha edecek diye diye kaç arc oldu. xD
Avatarlarınızın benzerliğinden herhalde. Şu mesajını okurken yazanın @traokun olduğunu düşündüm. :hhh:
Çünkü tam onun kalemi bir mesaj.

Ve ardından şu mesajı gördüm;
:hoo:

Ardından yaşadığım fark ediş değme ayılmalarda yok. :fool:

Niye bulamasın ben bulamaz mı dedim.Luffy gibi ayağını bastığı an tüm ortam hazır olacak müttefikler hazır olacak kadar şanslı değil.Öyle bal olsa ölmezdi zaten.Tekrar geldiğinde yığardı oraya Wb müttefiklerini.

Olmaz hayatta yemez hadi binde bir ihtimal konuşur ama yemez.Çünkü ekmek düşmanı :oops:
O zaman niye 16 değil de 20?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık