Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Ace tek tabanca gelmiş ne yapacaktı ki ne güçlü tayfa var ne de müttefik var.Onları bulunca tekrar gelecekti ama olmadı. :S Sonuçta Luffy tonla güçlü adamla Wano hareketine kalkışacak.
Ace bulamıyor yani.
Ace bomboş ve kibirli bir adam. Ben olsam ben de Luffy'i beklerim 20 yıl. Çocuk konuştuğu herkesi dostu yapıyor sevecen. Ace kaba saba ne yaptığı belli olmayan kibirli bir dangoz. Wano'yu Ace kurtaramazdı en fazla daha çok zarar verirdi. Luffy dediğimiz adam tüm herkesin şu an çevresinde toplamış durumda. Wano izole olmasaydı çoktan herkes arkasına toplanmıştı. Mangaka iki bölümdür bunun imasını yapıyor. Momo bu bölüm kefil oldu Luffy'e. Luffy'e bile güvenmeyen halk Ace'e hiç ama hiç güvenmezdi. Luffy direkt canını ortaya koydu bitkin kaldı ama halletti bir şekilde densiz.

Şu gülüşü insanlar yanlış yorumluyor, birazdan satışa başlıcak, onun şeytani gülüşü bu!

Aynen arkadan baltayı geçirir.Sonra...

Drake : Bunu da görmüş müydün Büyücü Hawkins !!!

Oda aslında buradan ciddi ipucu vermişti de görmezden geldik. Adam ekmek düşmanı yav ekmeğe düşman adamdan hayır gelir mi? :oleyo: Hayırsız herif.
Kendime yeni dünyadan koltuk edineceğim dediğinden beri tayfayı kullandığını düşünüyorum.Satma ihtimali yüksek satmasa da tayfayı ağır kullandı.Önce Doffy konusunda en sonda da koltuk konusunda kullanacak.

Şu seride hala Law'dan ihanet bekleyenler seriyi ve karakteri anlayamamış kimselerdir. Bu kadar net konuşuyorum. Tersinin çıkacağını düşünmüyorum ama çıkarsa istediğinizi deyin. :S

İki yıl sonra gözüktüğünden beri ihaneti ha etti ha edecek diye diye kaç arc oldu. xD

Şu seride hala Law'dan ihanet bekleyenler seriyi ve karakteri anlayamamış kimselerdir. Bu kadar net konuşuyorum. Tersinin çıkacağını düşünmüyorum ama çıkarsa istediğinizi deyin. :S

İki yıl sonra gözüktüğünden beri ihaneti ha etti ha edecek diye diye kaç arc oldu. xD
Tersi çıksa da Robin muhabbeti yapılacak. Değişen bir şey olmayacak yani.

Kendime yeni dünyadan koltuk edineceğim dediğinden beri tayfayı kullandığını düşünüyorum.Satma ihtimali yüksek satmasa da tayfayı ağır kullandı.Önce Doffy konusunda en sonda da koltuk konusunda kullanacak.
Tayfadan habersiz Drake ile arkadan iş çevirdiyse gerçekten -ki öyle duruyor- tayfayı kullandı demektir. İlle ihanet etmesine gerek yok dediğin gibi. Law akıllı adam, yapar mı yapar. Zaten hiç bilmeyen biri tipine baksa anlar, tam çakal bu der. Çakallık akıyor suratından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık