Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben BM'nin meyve gücünün daha farklı özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Bireysel Mücadele de ona avantaj sağlayacak bir güç ama tahmin etmem akıl sınırlarımı aşiyor. Yani meyve ile oyle bir guc aklima gelmiyor :D Yani BM'de Shanks gibi meyve gösterimi yapmadan Yonkou ise bu vuruşlari gayet normal.

O değil Linlin Queen'i tanıyor,King'i de tanımıştı.Geçmişte Kaido'nun tayfası ile BM'nin tayfası harbi dövüşmüş olabilir gibi gelmeye başladı :d
Katakurinin de 0 mağlubiyet olayı var. :d bak sen şu işe. :D

Ben diyorum. Turşu kavgası gibi bu ikisi ayrıldı. 3 çocuğu Kaido aldı, 3 çocuğu da Linlin. Bu Oven, Daifuku ve Katakurinin babası Kaido :artiz:

BM ve Kaido muhtemelen ittifaklık yapmıştır.
Düşünuyorumda Big Mom Haki savunma yapıp ,Kaido Luffy'e vurduğu gibi BM'ye vursa idi ortaya muazzam derecede bir güç ortaya çıkardı. Hele Kaido'da H.haki varsa(olabilir açıklanmasa bile) h.haki patlaması ile Ulkede 7 8 kisi ayakta falan kalirdi. Zaten BM'nin h.haki'sinin alanı biraz büyüktu sanırsam onun etkisiyle tam bir görsel şölen izlemiş olurduk.

Son düzenleme:
Bence Kaido ve BM için ortaya atılan ortak çocuk teorileri tutacak. Yıkımcılar ve Tatlı Komutanlar'dan bile böyle çıkanlar olabilir.

Gördüğüm en güzel yorum. Kadın tekleyip gidiyor biraz dişine göre takılsın. :hhh::hhh:
Eski Kocasını dövecek artık :D

Katakurinin de 0 mağlubiyet olayı var. :d bak sen şu işe. :D

Ben diyorum. Turşu kavgası gibi bu ikisi ayrıldı. 3 çocuğu Kaido aldı, 3 çocuğu da Linlin. Bu Oven, Daifuku ve Katakurinin babası Kaido :artiz:
Olabilir.Kata'nın taktığı kolluğun aynısı Kaido'da falan var.Kata ile King'in giysileri falan da benziyor.King ile Kata kardeş çıksa şaşırmam şahsen :D

Big Mom tüm Udon'u turladı, bayıldı, zincirlendi, gemiye yüklenip götürüldü ama bu sırada ne Raizo ne Caribo ne Kid ne Killer ne de Kawamatsu yok. Sen ne yapıyorsun Oda. Bu adamlar ne yaptı bu sırada. @amaneden
Kid esirdi, kaçtı..
Killer, Zoro'yla dövüştü, bayıldı yakalandı.

Ben BM'nin meyve gücünün daha farklı özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Bireysel Mücadele de ona avantaj sağlayacak bir güç ama tahmin etmem akıl sınırlarımı aşiyor. Yani meyve ile oyle bir guc aklima gelmiyor :D Yani BM'de Shanks gibi meyve gösterimi yapmadan Yonkou ise bu vuruşlari gayet normal.
Bigmom'ın meyve gücünün ahım şahım bir dövüş etkisini görmedik. Kadın daha çok aaf gücüyle dövüşüyor.

Queen'in planı bu zamana kadar Op'ta gördüğüm en iyi plandı :alkis:

İmparator olmak gerçekten farklı bir olay. Üstüne dinozor düştü la karının! Bir şey de olmadı üstüne :hoo:
Amirallerle yonkoular arasındaki fiziksel güç farkı muazzam.

Luffy tüm hapishaneyi kaçıracaksa hapishanede en az bi' 4-5 bölümümüz daha var demektir :(

Kiku'nun Udon'da Nidai Kitetsu'yu bulmasını ümid ediyorum :at:

Diğer bölüm Zoro ve Law tarafına geçer umarım. Luffy'i bölümlere bakmaktansa 5 kavanoz bal resmine bakarım daha iyi.

Daha önce de silahlanma>gözlem haki diye düşünüyordum ama bu bölüm silahlanma hakisinin önemi arşa çıkınca tam olarak emin oldum.. Çok önemli bir haki türü oldu. Kaido'nun nasıl yenileceğine bir gönderme de oldu aynı zamanda. Ama ne yaparsan yap Kaido da bu haki türünü biliyor olsun. Yolsa ebene atlarım Oda :mincika:

Luffy bir daha ki bölümde hapishaneyi ele geçirecek ve bazı mahkumları peşine takacak. Daha sonra 2. perde bitecek, 3. perde başladığında Law'ın esir olduğunu göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık