Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zor. :p

Bu arada Big Mom'ın aç ve uykusu olduğu için birden kendisini bırakıp, uyuması baya komik. Önceki sayıları hatırlattı bana. Nedense şimdi Queen'nin kafa atmasını yazan yok. :bilmem:

Baksana manga sayfası bile atmissin. Queenin saldırısı sadece hafizayi tetikledi.

Queen karının uyanmasindan dahi korkuyor. Jinbei'ye laf at anca. Queen sadece ruh çekilmesi ile tekini yiyordu BM ayakta olsa :artiz:

Yalnız şu tekniği BM, Kaido ve WB gibi yaratıkların bilmeme ihtimali var.
Böyle akış işi falan pek uğraşacak tipler değiller. Ki ihtiyaçları da yok. Bir ihtimal Oden bu teknikle Kaido'nun canını yakabilmiş ise merak edip sordurmuş olabilir ama ilgisini çekebileceğini sanmıyorum.

Baksana manga sayfası bile atmissin. Queenin saldırısı sadece hafizayi tetikledi.

Queen karının uyanmasindan dahi korkuyor. Jinbei'ye laf at anca. Queen sadece ruh çekilmesi ile tekini yiyordu BM ayakta olsa :artiz:
Hamsiyi sayma. Sürekli öleceğim yer burası demesine rağmen ölmedi gitti. İşi gücü boş şov yapmak.

Yalnız şu tekniği BM, Kaido ve WB gibi yaratıkların bilmeme ihtimali var.
Böyle akış işi falan pek uğraşacak tipler değiller. Ki ihtiyaçları da yok. Bir ihtimal Oden bu teknikle Kaido'nun canını yakabilmiş ise merak edip sordurmuş olabilir ama ilgisini çekebileceğini sanmıyorum.
Wano'da akış ismiyle geçiyor olabilir bu teknik. tıpkı hakinin Ryou olarak geçmesi gibi. Amirallerin bildiği yerde onlarında bilmesi gerekiyor. Gerçi belirttiğin gibi ihtiyaçları var mıdır? Bize şu anlık önlem alınamaz gibi geliyor, ancak karşı bariyer ile bir şekilde savunan çıkabilir. İşlendikçe değeri çok düşmese bile şu anki kadar önemli gözükmeyebilir.

İnandığı şeyi söylüyor Jimbei reyis.
Keşke inandıkları gerçeğe dönüşse. :ühü:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık