Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle. Oda bu karakterleri her zaman geri tutar ve bir iş yaptırırken handikap verir ama öyle anlar gelir ki bu karakterleri Oda bile tutamaz anca mucizeler kurtarır düşmanlarını.

Ya NALAKA sen niye gece gece bağrıyon ki:(
Patlamaları keşke kesilmese ama evet aynen öyle. :good: Seviyoruz bunları.

Oda bile tutamayacak bir zaman bunları. Işte o zaman bizim zamanımız olacak :D

Aynen öyle. Oda bu karakterleri her zaman geri tutar ve bir iş yaptırırken handikap verir ama öyle anlar gelir ki bu karakterleri Oda bile tutamaz anca mucizeler kurtarır düşmanlarını.

Çok sinirliyim çokkkkk anlatamam, normal karşılayamam bu Big Mam durumunu siz nasıl normal davranıyorsunuz yahu ? Jinbei çıkıp ehehehe dese bu kadar sinirlenmem. :(

Queen'in Koca Ana'yı yaban domuzuna benzetmesi ve uykuya dalan Koca Ana'yı 3 yaban domuzuna taşıttırması. Güzel gönderme olmuş.

Ayrıca Queen'in "Şişman gibi görünebilirim, ama bunlar sadece kas." sözünde ciddi olduğunu da bu bölümde gördük.

Şimdi aklıma geldi. Daha önce 1 amiral - 1 emekli filo amirali ve 1 deneyimli eski toprak koramiralin olduğu filoya dalan Jack de benzer pozisyona girdiğini görmüştük Quenn gibi.

Kısacası bu tarz ekiplere kafa atarken gram çekinmiyorlar fakat küskünün tadına da bakıyorlar doğal olarak.

Queen'e yoldayken BM korsanları dalsa da pek bir anlam ifade edeceğini sanmıyorum.

Big Mom tüm Udon'u turladı, bayıldı, zincirlendi, gemiye yüklenip götürüldü ama bu sırada ne Raizo ne Caribo ne Kid ne Killer ne de Kawamatsu yok. Sen ne yapıyorsun Oda. Bu adamlar ne yaptı bu sırada. @amaneden

Bir borç meselesi vardı galiba aralarında. Bu sebeple bir şey yapmaz belki. O sırada da Big Mom’ın tayfası annelerini kurtarmak için bizimkilerle ittifak yapar. :oops:
O da olabilir. Bu daha çok olası sanki. :(

Ek: Bu bölümde yaşananları affetmemiz için Oda’nın bizi teselli edeceğini düşünüyorum. Nasıl hafıza gidince queen’i yok ettiyse bu zincirleme olayının da telafisi olacaktır. (Umarım)

Smoothie burada da bişey yapamamış ki? Mama diye bağırıyor anca. :(

Bölümü editlerken özellikle Koca Ana sahnelerini zevkle yaptım. Sen nasıl bir canavarsın Ana. Kadın Queen’e geçen bölüm fiziksel tek bu bölüm yetmez deyip zihinsel tek attı. Bakın Kaidou’nun ikinci adamı bütün gücüyle ki kendisinin dediğine göre full kas ve zoanı kullanıyor dalıyor ama Ana’da hiçbir şey yok ve akabinde Ana’nın bakışı ve o korku dolu anların resmedilişi efsaneydi. Ayrıca Ana uyuduktan sonra Queen’in korku içerisinde alel alece plan yapıp 100 tur zincirleyip 100 kere uyuşturucu verdikten sonra uyanırsa hepimizi paramparça eder deyişi (ki bu demek ki o zincirler uyandığında pek tutmayacak) ve Onagashimaya uyanmadan yetiştirme çabası ve bu uğurda Luffy ve Kid dahil her şeyi unutması. İşte sizin rezil oldu dediğiniz Koca Ana’nın kendinde değilken ve Queen’in tabiriyle aurası değiştiğinde neler yapabileceği aşikar. Ve işte tam bu yüzden zevkle bu bölümleri okuyorum. Çünkü kadın kendinde değilken bile çok rahat kaos yaratırken senaryo gereği eninde sonunda kendine geldiğinde neler yapabileceğini hayal edin. Bundan sonraki kısımda özelde de konuştuk bence Koca Ana Korsanları ile karşılaşabilirler ikisi de denizde ve olası bir senaryo.

Ayrıca bu bölüm Luffy’nin anlık güç raporu da yayınlandı :

Daha 40 fırın ekmek yemen lazım yiğidim.

Bu b. Hakinin üst versiyonunu yıllar evvel Rayleigh yaptığında da mantığını anlamadım şimdi açıklanınca da anlamadım. Tek anladığım Naruto’nun rasenganı gibi bir etkisi var ama o kelepçe çıkarma mevzusu kafamda oturmadı. Bu zamana kadar da açıklanınca kafa yorarım diyordum ama pek oturmadı yine. Bir kaç defa okuyup durulmasını bekleyeceğim. Tam olarak anlayan biri varsa onu da dinleyebilirim tabi.

O değil Linlin Queen'i tanıyor,King'i de tanımıştı.Geçmişte Kaido'nun tayfası ile BM'nin tayfası harbi dövüşmüş olabilir gibi gelmeye başladı :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık