Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün sonunda bm’nin hapse varmasını beklerdim:/

Oda’nın Luffy’yi haki konusunda hayvan gibi geliştirip diğer tayfa üyelerini hak konusunda ihmal edip geride bırakması beni yavaş yavaş rahatsız etmeye başladı.
Beni ilk geleceği görme konusunda etmeye başladı. Birden bile Luffy geleceği görebilecek kapasitesi olduğu çıktı. :d Halbuki o arc Sanji daha iyi bir gösterim yapmıştı, hem de Katakuri'nin saldırısında :D

Zoro ve Sanji'ye de yapmasını umuyorum. Yapmak zorunda hatta.

Beni ilk geleceği görme konusunda etmeye başladı. Birden bile Luffy geleceği görebilecek kapasitesi olduğu çıktı. :d Halbuki o arc Sanji daha iyi bir gösterim yapmıştı, hem de Katakuri'nin saldırısında :D Zoro ve Sanji'ye de yapmasını umuyorum. Yapmak zorunda hatta.
K.haki neysede belki b.haki'de zoro öndedir luffy'den.

Bence de B hakide önde olabilir. Zaten şimdi ikisi de gelişiyor b. Haki de. Diğer iki haki içinde bu arc bir şeyler görebiliriz bence Zoro dan.
Açıkçası ben de bu arc bekliyorum. En azından daha anlamlı olur. Siyah kılıç yapma işi daha uzun vadede olur gibi. Ryuma ile bir bağlantı kurulacak olursa böyle olur.

Sentomaru kim köpek de Kaidoyu etkileyecek yeteneği kullanabiliyor. Hadi öğrenilmesi bu kadar mümkünse 2 sene eğitimde niye öğrenilmiyor, şimdi tek seferde öğreniyor !

Açıkçası ben de bu arc bekliyorum. En azından daha anlamlı olur. Siyah kılıç yapma işi daha uzun vadede olur gibi. Ryuma ile bir bağlantı kurulacak olursa böyle olur.
Bir de bu arc hünerlerini görürüz artık. H.haki ve k haki de bir şeyler göstermesi çok iyi ve mantıklı olur zaten. B hakisi iyiydi biliyorduk. Şimdi farklı bir olaya girdi orada. Diğer ikisin’de de bir şeyler görüceğiz mutlaka. Zoro da çok potansiyelli bir adam çünkü. Onu da Luffy gibi işleyecek sanki. Çünkü sadece ikisine eğitimden kalan düşünceler ile p.up sağlıyor gibi geldi bana. Muhtemelen Mihawk da sadece b.haki değil diğerleri hakkında sa bir şeyler anlatmıştır.

Sentomaru kim köpek de Kaidoyu etkileyecek yeteneği kullanabiliyor. Hadi öğrenilmesi bu kadar mümkünse 2 sene eğitimde niye öğrenilmiyor, şimdi tek seferde öğreniyor !
Öğrendiği soylenmedi.

Bu arada Yılan Kardeş'lerden Sandersonia'da yapabiliyor bu tekniği. Ama Luffy G2 tekniği ile aşıyordu. Rayleigh'nin yapması ile bunlar arasında fark illa var.

Ronaldo da bilek yapıyor Hüseyin Çimşir de.:D Arada fark vardır.

Bu olay Ryuuma vs Brook'a benziyor... Brook ile aynı tekniğe sahiptiler ama Ryuuma da sonuçları daha büyük oluyordu. Tabi orada kullandıkları malzemenin de önemi vardı ama mantık aynı.

Bir de bu arc hünerlerini görürüz artık. H.haki ve k haki de bir şeyler göstermesi çok iyi ve mantıklı olur zaten. B hakisi iyiydi biliyorduk. Şimdi farklı bir olaya girdi orada. Diğer ikisin’de de bir şeyler görüceğiz mutlaka. Zoro da çok potansiyelli bir adam çünkü. Onu da Luffy gibi işleyecek sanki. Çünkü sadece ikisine eğitimden kalan düşünceler ile p.up sağlıyor gibi geldi bana. Muhtemelen Mihawk da sadece b.haki değil diğerleri hakkında sa bir şeyler anlatmıştır.
Umarım anlatmıştır. Mihawk'ın gözlem hakisi baya yüksek seviyede çıkacakmış gibi geliyor. Silahlanmanın adımları atıldı zaten. Kral haki ise kendi elinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık