Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüştü dediğin ne kadar sürüyor? Hani 1-2 kılıç darbesinden seviye belirlediysek, ben de amirallere saldırmasından seviye çıkarayım o zaman.

İnu-Neko sırayla bu adam ile 5 gün dövüşüyor. Aynı seviyede bir tarafta 2 adam,diğer tarafta bir adam var...Üçüncü komutan seviyesinde 4-5 adam çıksın biz Wano'yu terk edelim bence.:) Neyse beklenti meselesi tabi. Senin düşüncen ama bana fazla geldi.
Tamam da Wano bir ülke. Tayfa olarak düşünmek yanlış. Yirmi sene önce bile Hyogo'dan nasıl bahsediyorlar :D

Ayrıca şunu unutma İnu ve Neko bir şekilde karşı koymayı başardılar. Bu durumda onların en azından o seviyedeki kişilerle dövüşebileceklerini gösteriyor. Bahsedilen şu formlarını bile görmedik. Ashura konusuna gelirsek adam anında kesti ya :D Bu adamların Oven, Perespero seviyelerinde olmadıkları açık.

Tamam da Wano bir ülke. Tayfa olarak düşünmek yanlış. Yirmi sene önce bile Hyogo'dan nasıl bahsediyorlar :D

Ayrıca şunu unutma İnu ve Neko bir şekilde karşı koymayı başardılar. Bu durumda onların en azından o seviyedeki kişilerle dövüşebileceklerini gösteriyor. Bahsedilen şu formlarını bile görmedik. Ashura konusuna gelirsek adam anında kesti ya :D Bu adamların Oven, Perespero seviyelerinde olmadıkları açık.
Hyogo ile alakalı daha birkaç bilgi geçti. Evet güçlü biri gibi duruyor ama önce azıcık görelim bi. :)

İnu ve Neko dinlene dinlene dövüşmüyor mu? Jack'in böyle bir durumu da yok. Birebir dövüşseler İnu ya da Neko 5 gün dayanabilecek mi, belirsiz. Nasıl dayandıklarına da bakmak lazım. Seylan formu da öyle mutlak bir güç değil. Kullanımı arttıkça kullanıcısına zarar veren bir güç. Hem avantaj, hem de dezantaj. Eğer İnu ve Neko bu dezantajı ortadan kaldıracak bir şey bulamadılarsa sıkıntı yaşama durumları var. Ayrıca Wano dövüşleri tahminleri yapılıyor değil mi? Genelde ne konuşuyoruz İnu-Neko vs Jack? :)

Ashura konusuna gelirsek; kesti de bunun Jack'e etkisi ne oldu? Jack denilen hayvanat o kesiği ayakta tedavi ettiriyor ve tedavi sırasında umursamıyor bile. Kesiğin etkisi o yani. 5 gün aralıksız dayanmış birisi için o kesik daha ona zevk verir. :) Oven, Perespero falan güçsüz insanlar mı ya...Yani birisine güçsüz dediğimizde kime göre güçsüz dediğimiz önemli. Adamlara güçsüz dediysek, 10 dorikilik Denizci eri demedik yani:)

Üçüncü komutan seviyesindeki(!) İnu ve Neko ile 5 gün çarpışmış olan adam ile 5-10 dakika dövüştü diye denk oluyorsa bir şey demem tabi. Ashura, Kaido ile savaşmış da nasıl, ne şartlar altında savaşmış belli mi? Yok. Wano'nun namının neden olduğu belli zaten. Efsanelerden etkilenen kişilerden bahsediyoruz burada. Akainu'nun girmekten çekindiği yere CP rahatlıkla girebiliyor. Beklentiye girmek normal tabi de ne bileyim 3'üncü komutan seviyesi fazla geldi bana. Bir de hani aynı seviyede 4-5 kişiden bahsediyoruz.
Bunların hepsi beklenti zaten ama saçma beklentiler değiller. Öyle uçuk falan değil yani. Ayrıca Ashura, İnu ile de dövüştü. Denk dövüştükleri de söylendi. İnu, Neko, Jack ve Ashura arasında sürekli bir denklik gördüm ben. Yani 3.komutan seviyesi çok abartılacak bir şey de değil. Olabilitesi var bence.

Bunların hepsi beklenti zaten ama saçma beklentiler değiller. Öyle uçuk falan değil yani. Ayrıca Ashura, İnu ile de dövüştü. Denk dövüştükleri de söylendi. İnu, Neko, Jack ve Ashura arasında sürekli bir denklik gördüm ben. Yani 3.komutan seviyesi çok abartılacak bir şey de değil. Olabilitesi var bence.
Ashura beklentisine pek bir şey diyemem ama bana kalırsa zor gibi. Ama İnu ve Neko'ya yok ya, ikna olamıyorum bir türlü. Neyse zamanla görürüz zaten.

Neko da Jack'i yere çarpıvermişti ilk girdiğinde. Ama Jack aralıksız olarak dinlenmiş olan Inu ve Neko ikilisiyle dövüştü. Ashura güçlü çıkabilir Jack'ten ama bence beklemek gerek.

9 Kın için amirale gerek yok. Hiç biri Inu ve Neko kadar bile güçlü değildir.
Kawa ve Denji'yi bilmem ama Ashura net olarak İnu-Neko'dan güçlü. Anlayacağın 9 Kın'da 5 tane Jack var aşağı yukarı. Kimse 5 tane Jack'i tek başına alamaz. Kan alırlar adamdan kannnn. Bu durumda Kın için amirale gerek yok demek absürd bir yorum olur. İki amiral alır burayı; tekinin leşi çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık