Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orta bölüm :(
Bir iki önemli sahne dışında pek önemli bir şey yok bölümde.

Bölümde özellikle hoşuma giden kısım çizim açılarıydı. Oda kamera açısını baya hoş ayarlamış bu bölüm.

Law biz açığa çıktık diyince sanji çok sinirleniyor.
Tam ayağının tersiyle yapıştıracakken law “siz hasır şapklarının bir şey demeye hakkı yok” diyor.
Law burda haklı çünkü bizim tayfa kaç defa planı bozdu:rolleyes:

Jack ve hawkins kanki gibi yan yana dizilmiş.
Holdem olsaydı orda “jack abi napim abi yalvarırım abi” eli bağlı dururdu.
Hawkins büyük adam.

Adam çok net uyumuş lan :(

Ateş mü püskürüyor lan o? Hiç ateş gibi değil hava sanki?

Adam içiyor la. Önceden de gösterilmiş bişi içip içip dağıtması. Handikap sayılmaz bu. Adam gerekli durumda içmez yani nedir?
Heat Breath diyor ingilizcesinde. Hohlamış yani, sıcak hava üflemiş. :)

Sürekli zaaftan bahsediyorsunuz da o zaaflara rağmen bu kadar güçlüler diyemiyorsunuz.

Jack ne çabuk iyileşti diyenler var. Arkadaş adam çizik aldı ağır yara değil. Çiziğe rağmen Shutenmaru'ya karşılık veren birisi Jack. Ya siz yanlış okuyorsunuz ya da ben?

Bakalım Sanjiler nasıl kurtulacak. Kınemon, Sanji ve Bepo birkaç adam alsa kurtulmuş olurlar. Luffy ve Law dahil herkes bizimkileri öldü zannederken bizimkiler gizli gizli plana devam ederler.

Luffy yumruğu geçirdi ama sinek ısırması gibi gelmiştir Kaido'ya. Önemli olan bundan sonrası devam eder mi kaçarlar mı? Muhtemelen kaçacaklar ama nasıl olduğu da önemli. Jack var Hawkins var yerde bizimkileri yakalamaya çalışacaklardır. Yerde Shutenmaru bize yardım ederse mis olur.

Shutenmarunun Kinemonun bahsettiği canavar 3lüden biri olduğu kesinleşmesi dışında bir şey yok bölümde. Orta seviye bir bölümdü.

Dünde spoiler yorumunda bahsetmiştim Kaidonun ateş ettiği sahne farklı çizilmiş ve momo saldırılan yerde olduğu halde Luffy Kaidoya saldırırken hiç birşey olmamış gibi Luffyi göstermesi Luffy geleceği mi gördü dedirtti bana. Ama jack ve hawkinsin konuşmaları beni haksız çıkarıyor.

Shutenmarunun Kinemonun bahsettiği canavar 3lüden biri olduğu kesinleşmesi dışında bir şey yok bölümde. Orta seviye bir bölümdü.

Dünde spoiler yorumunda bahsetmiştim Kaidonun ateş ettiği sahne farklı çizilmiş ve momo saldırılan yerde olduğu halde Luffy Kaidoya saldırırken hiç birşey olmamış gibi Luffyi göstermesi Luffy geleceği mi gördü dedirtti bana. Ama jack ve hawkinsin konuşmaları beni haksız çıkarıyor.
Gösteren Momo değil yav. Alelade biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık