Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido ejder şeytan meyvesi yemiş bir oni sanırım.Çünkü normal hali insan veya hayvandan çok bir şeytan oni ye benziyor şimdi daha da emin gibiyim.Ayrıca bu adamın ejder halini zerre beğenmedim.

Son düzenleme:
Kafaya vurma çizimi kötü çizilmiş geldi bana. Boynu filan sabit, kafaya vurduğunda otomatikmen boynun aşağıya ivmelenir burda boyun sabit kafası anormal esnemiş. Belki de ben abartıyom.

Spoilera bakmadan bölüm okuyalım dedik, adam sarhoş yaptı Kaidou'yu. Ya neden arkadaş neden yav? Çizdiği tipe bak abi bir anda adamı karizmasının içine ettin:(.

Sanji sen de boş boş konuş, konuşmaktan başka bir cacığa yaramıyorsun zaten. Kaido'nun saldırısında bir aksiyon alabildin mi göreceğiz bakalım gelecek bölüm.

Luffy ne bekliyordu ki zaten, yiyecekler için afiyet olsun mu diyecekti Okobore kasabasındaki vatandaşlara Canavar Korsanları? Okobore kasabasını kurtarmam lazım diye yardırıp git.

Law da ayrı bir mal. Tabi arkadaşım, Hasır Şapka tayfasının kaptanı ve diğer bir süpernova üyesi Zoro Wano'da, sen süpernova olarak Wano'dasın, bütün herkes Hasır Şapkalar ve Kalp Korsanlarının ittifak yapıp Kaidou'yu hedeflediğini biliyor ama sıkıntı yok plana devam. Mantıklı mı bu yav? Her türlü sizin kafanızın peşine düşecekler. Burada Opera gibi ben onları hallettim diyen, Brulee gibi onları yakaladım artık tehdit değiller diyen salaklar yok, bak Hawkins tek attırdı bütün ortaklığa.

Tatmin etmedi bu sefer. Bastım kötüye.

Jack iyileşmiş bile anasını satıyım. Bu veriler çok hızlı toparlanıyor.

Shuten'in tipi çok iyi ya. Bazen gördükçe gülesim geliyor.

Kaido sarhoş olmasına rağmen yumruğu fark ediyor ama yine de yiyor. Önemsiz birşey Kaido için .

Ek olarak Kaido baya hızlı çıkacak bence. Özellikle de yarı zoan formu.

Arc sonunda kaidonun inmesini bekliyoruz ama kesin olan bir şey var seviye fark inanılmaz fazla dof kata falan tamam zorlandı ölümün kıyısına geldi bir şekilde yendi ama Kaido çok başka bir seviye arc çooook uzun sürecekte Luffy en az 2 tane falan daha power up alacak yanında sağlam destekle belki durdurur kaidoyu ama şuanki seviyeleri çok farklı son resimde luffy kaidonun burun deliğinden küçük....Bir de bu vilian ların hepsinin saçma sapan zayıf noktaları olmak zorundamı birisi açlık krizine girer birisi ayyaşın teki çıkar kardeşim soğukkanlı,akıllı bir vilian olamayacakmı şu seride kata da biraz ümitlendim o da yattı.

Son düzenleme:
Henüz arc'ın başındayız Kaido ve Luffy karşı karşıya geldi hatta ilk yumruk bile atıldı. Bu Oda'nın bize Kaido indirmeye geldik ama ortada yok demememiz için yaptığı çakallık. Önümüzdeki bölümler Kaido birşekil de gider artık Bm'mi gelir başka bişeymi olur bilmem orasını. Zaten arc bossları en son gözükenlerdir. Bosslar ise Orochi ve yıkımcılar olur tayfa iyi bir power up alır, Wano esaretten kurtulur. Yoksa Kaido ile Luffy henüz arc başında karşı karşıya gelmesinin başka açıklamsı yok.

Bu bölümle birlikte Kaido'nun en az bu arc boyunca inmeyeceği benim için kesin gibi bişey olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık