Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidou'nun meyve içime sinmedi ya istediği kadar güçlü olsun kanatsız ejderha mı olur :(
Kendi kültürlerinde ki bu ejderhalar peygamber muamelesi görmüş binlerce yıl. En önemli yılları Ejderha yılı, yüzlerce atasözü var "Oğlun ejderha gibi olsun" gibi, bayraklarında sanatlarında her yerde işlemişler. Kadim, insan dostu ve bilgeliğin sembolü demişler. Tapmışlar. O bulutların arasından çarizard inse asıl komik şey o zaman olurdu :/
Luffy yapmaz öyle şey. :artiz:
:oleyo:

Sayının özeti shutenmaru jack i keser.Kaido ejder formuyla görünür.Gerisi çöp saçma sapan diyalogları okumadım bile.Şu sayıda tek sayfa yapıp Kaido'nun gökyüzünde belirmesini gösterse iyiye oy verirdim boş diyaloglar için orta dedim.Bari bir sayfa o diyaloglara saçma sapan burun kanamalarına sapıklıklara falan ayır geri kalan sayfalarda shutenmaru vs jack i süsle biraz uzat vs yi...
Ne istiyorsun ? senin istediğin gibi bir seri mi yazmalı oda.. her defasında boş bölüm çöp bölüm demekten vazgeçin artık...

Bu Jack Oda'dan ne çekti böyle :(

Kaç oldu artık, Kiku çok çok güçlü fikri kesin, amiral seviyesi. Birde Oda Kiku-Kinemon ilişkisini daha da karmaşık hale getirdi. Bu hamleler ile ne yapmak nereye varmak istemektedir anlamadım.

Güzel bölüm.
Jack'in silahını da kesti galiba Shutenmaru. Bu Jack'ten ne köy olur ne kasaba. Elinde de b.ktan silahlarla geziyor. Bu adamın sağ
kol olma ihtimali sıfır, 0.

Kin'emon'un ejderhalara aşırı kinini gösterdiği bölümden beri Kaido'da beklenen meyveyi gördük sonunda. Bence olmuş. Sol kolundaki pullar gene gözüküyor, sağ tarafta da yok gibi şimdilik. Pulların meyveden bağımsız olma ihtimali olabilir mi?

Şu güzel bölümün içine eden tek şey ne? Ne olacak Sanji tabi ki. Bilerek gözümüze gözümüze sokuyor, sinir ediyor adamı.

Jack amirallere, file bilmem neye bam güm giriyor. Gökten bir "Jack" sesi geliyor 6 yaşına geri dönüyor. Benim payam vay amca diye caps yapsın birisi, "Jack" diye seslendikten sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık