Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker bundan sonra öyle olmasını istedi.

Kin'emon 100 adama bedel diyor samuraylar için. Acaba çevirirken bir sıfır eksik mi yazdılar. Luffy Sanji için 1000 adama bedel demişti.
Luffy orada bence "Rabbim, bana verdiğinin on katını sana versin" mantığını da kullanıyor olabilir. Ben Sanji'den şu kadar kat güçlü olsam ne kadar çok rakam verirsem o kadar güçlüyüm.

Hancock varsa diğerleri boş...
Oda'nın en iyi yapyığı şeylerden biri Hancock çizimi , adam gerçekten kadındaki güzelliği, kişisel gücücü ağırlığı hissettiriyor.

Ya pek beğenmedim bu bölümü.
Shutenmaru'yu gösterdiler, sonra hemen arkasından Jack'i. Sonrasında da pat diye Kaido. Özensiz geldi ya.

Shutenmaru'nun Jack'i kestiği sayfayı çok güzel çizmiş ya. Açıp açıp bakasım geliyor. Surat ifadesi falan çok iyi Jack'in. :D

Sayının özeti shutenmaru jack i keser.Kaido ejder formuyla görünür.Gerisi çöp saçma sapan diyalogları okumadım bile.Şu sayıda tek sayfa yapıp Kaido'nun gökyüzünde belirmesini gösterse iyiye oy verirdim boş diyaloglar için orta dedim.Bari bir sayfa o diyaloglara saçma sapan burun kanamalarına sapıklıklara falan ayır geri kalan sayfalarda shutenmaru vs jack i süsle biraz uzat vs yi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık