Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dressrosa da 10 saniye 10 hafta sürmüştü ozaman wano da geçecek 1 aya benim ömrüm yetmez yaş 35 arc bitmeden helvamı kavurursunuz :hhh:

Bu Luffy sözde geleceği görüyordu, ısrarla bu gücünü kullandırmayacaksan ne diye böyle bir yetenek veriyorsun be Oda!!

Gözlem hakisini geçtim. Çöpün biri Zoro ve Luffy'nin olduğu yerden nasıl adam kaçırabilir? Hawkins nasıl bu ikisini karşısına almaya cesaret edebiliyor.

Senaryo icabı yapılan saçmalıklardan bıktım u-san-dım artık :mad:

Bu Luffy sözde geleceği görüyordu, ısrarla bu gücünü kullandırmayacaksan ne diye böyle bir yetenek veriyorsun be Oda!!

Gözlem hakisini geçtim. Çöpün biri Zoro ve Luffy'nin olduğu yerden nasıl adam kaçırabilir? Hawkins nasıl bu ikisini karşısına almaya cesaret edebiliyor.

Maalesef ya gelen spoilera bak hasırşapka korsanlarının en güçlü iki adamının arasından çekip almışlar :( Hani Luffy daha geçen arc k.haki power up'ıda aldı neyse bölüm çıksın belki başka şeyler vardır diye kendimi avutayım :D

Geleceği görmesine gerek yok ki. Bu adamlar Balık Adam arc'ın da ta nerden Çamur Adamı hissetmistiler.

Bunu hissetmemeleri saçma. Geleceği görme odak gerektiriyor diyelim de bu k. hakinin bir de refleksif bir yanı var sonuçta. Saçma olmuş. Bakalım sahneyi görmek lazım ama.

Zoro kızı elinden kaçırır suçlu Luffy olur Zoro çivi yer suçlu Luffy olur. Ayağı taşa takılıp düşse, neden taşı oradan Luffy almadı dersin şimdi. :bilmem:

2-3 sene boyunca bir kızı korumaktan aciz kılıç ustasını görmek için mi bekledik biz Zoroyu :a:
Arkadaş ortamda sadece Zoro mu var ? Başka kimse yok mu yani. Ulan öyle bir yazıyorsun ki gören Zoro'nun yanında Chuck Norris var ama biz suçu Luffy'e atıyoruz sanır.

Geleceği gören Luffy ama çivilerin önünden kaçmaz, geleceği gören Luffy ama yanında kızı kaçırıyorlar, geleceği gören Luffy ama atılan okları Zoro durdurur. Geleceği gören Luffy ama şimdiye kadar yaptığı şey birine yumruk atmak ve kertenkelenin kanına girmek sadece bu kadar ama ne hikmetse hiç bir halta yaramayan gene Zoro :hhh:

Not: Sanji olsa kızı kaçırtmazdı üşüyoruz Reis :respect:

Gözlem hakisini dövüş olmayan yerlerde kullanmaz zaten. Ben dövüş içerisinde aktif olarak kullanacağından bile şüphe ediyorum. O kız kaçırılacak, o altyapı yapılacak, o dövüş düşüncesi oluşturulmuş olacak.

Bari bölümde diğer tayfa üyelerini ya da başka birilerini de gösterseler. Sadece Luffy ve Zoro olaylarına ayrılmışsa sıkıntı.

Saçmalık olduğunu herkes biliyor. Sinirlenme, he de geç :)

Yine birileri bölümleri unutup Luffy eleştirmeye başlamış. Zoro, Hawkins hakkıda ''ben bunun icabına bakarım'' dediğinde, Hawkins'i halledebilmiş olsaydı bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Ama maalesef siz bunu görmezsiniz, çünkü Zoro onun iki canını aldı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık