Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro bir halta yaramıyor dediğin adam, yanındaki kaptanından çok daha fazla iş çıkarmış. Bir halta yaraması için daha ne yapması lazım ? Sen Zoro bir halta yaramıyor diyorsan Luffy'e küfür etmen lazım şuan.

Adam görüldüğü her sahnede güçle ilgili şeyler yaptı. Bu bölüm es geçerler anlatım üstüne olur diyordum (Smoker'ib kulis sayesinde) ama bu bölümde ismi geçen kişi yine Zoro olmuş, ortada bir halta yaramayan biri varsa onun kim olduğunu hepimiz görüyoruz :hıh:
Zoro kızı elinden kaçırır suçlu Luffy olur Zoro çivi yer suçlu Luffy olur. Ayağı taşa takılıp düşse, neden taşı oradan Luffy almadı dersin şimdi. :bilmem:

2-3 sene boyunca bir kızı korumaktan aciz kılıç ustasını görmek için mi bekledik biz Zoroyu :a:

Ayrıca Wano çok tuhaf ve hızlı başladı. Girer girmez Zoro Luffy karşılaşması, Hawkins, şimdi de bu olaylar.

Bilmesem bir arcın ortalarına geldik diyeceğim.

Yarasa oyalamış, ceylan kaçırmış. Gözlemin Rengi dikkat de istiyor. O yüzden bana saçma gelmedi.
Ya tabi Oda'nın olayı nasıl çizdiğine de bağlı ama kağıt üzerinde saçma duruyor bence. Zoro ve Luffy gibi iki adamın arasından iki tane SMILE kullanıcısının kızı alıp gitmesi pek insanın içine sinen bir kurgu değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık