Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle şey olur mu la hiç, doğru zaman vardır. Sen lufy'ye, Ace öldü dersen, çocuk zor durumda kendini bırakır. İd'de misal bunu söylesen orada travma geçirip yakalanma olasılığı yüksek olurdu. Lufy'nin amacı neydi, Ace'yi kurtarmak, % 200 ile çalıştı. Öldü desen kendini bırakırdı. Önce intikam veya umut sonra gerçekler. Çocuğun tek motivasyonu Ace olmuş. Sen onu elinden alırsan geriye hiçbir şey kalmaz. Ace ona güçlü olması için bir sebep bırakmış. Biri gidip Labon'a lufy öldü derse balık ne yapar, kendini yine dağa taşa vurur.

Lufy önce çocuğa umut vermeliydi, sonra Ace öldü dersin. Şimdi çocuk için her şey boş geliyordur. Açlığa susuzluğa her şeye katlanan çocuk Ace hayaliyle mücadele etmiştir. Bunu anlamak zor mu? Sen çocuğun tek hayalini elinden alırsan geriye neyi kalır? Bak duygulandım.:ühü:
Senin dediğin umut vermek olmuyor kandırmak oluyor. Labon'a Luffy yalan konuşmadı Brook'u geri getireceğim diye. Kendi sözünü verdi. Kıza siz Ace seni bekliyor demesini mi bekliyon? :D Ben anlamadım. Benim geçen bölümden sonra beklediğim şey oldu. Luffy'nin direk açıklayacağını düşünüyordum zaten. Vallaha her defasında bazı şeyleri bu kadar abartanların sizler olması da artık şaşırtıcı gelmiyor.:(

Ben biraz kendinden pay düştüğünü düşünüyorum. Luffy'de bir çok ölüm gördü felan. Bu noktada onun için bu yaşayıp atlaması gereken bir şeydir diye düşünmüş olabilir. Bir de direk Luffy'nin en yakınıyla alakalı bir şey olunca çok daha soğuk olmuştur Luffy. Hani insan kendi en yakını olan bir insanın öldüğünü 4. elden yabancılara anlayışla anlatması da beklenemez. Ben az çok kendimi yerine koymaya çalışıyorum da zor iş.
Luffy'nin bu konuyu bu kadar düşündüğünü pek sanmıyorum ben açıkçası. Kendi saflığından dolayı kızın bu konuya bu kadar üzüleceğini akıl edememiştir bence.

Zoro’nun kılıcı birisi yine tekte kıracak ufalayıp eline verecek. Luffy de Zoro diye bağırıp atacak yeni Katanayı. Sen sağ ben selamet.
Benim aklıma şu geliyor. Önceden Zoro Normal bir Kılıç Ustasıydı. Kişilik olarak sert mizaçlıydı ama lanetli kılıcı aldıktan sonra biraz Sadistleşmeye başladı benim gözümde kesmekten biçmekten zevk almaya başladı.

Benim tahminim şu şekilde.
Zoronun 3 kılıcı 3 farklı yanını gösteriyor.
Wado İchimonji Kuinanın hatırası Usta Koshirodan aldığı saf,temiz yanı ve takımına olan bağlılığını temsil ediyor.Adı Uyumun Yolu gibisinden birşeydi zaten.
Sandai Kisetsu zaten lanetli bir Kılıç ve Zoronun Şeytani sadist yanını temsil ediyor.
Shuusui ise Ryumadan aldığı Kılıç Öfkesini ve inancını temsil ediyor. Zaten Kılıcın Öfkesi olduğundan bahsetmişti Zoro ve ağır bir kılıç demişti. Ayrıca dayanıklılık olarak çok sağlam bir kılıç.

Bu 3 lü denge bozulmayacak bence. Aralarında Wado İchimonji en iyi kılıç. O sabit kalacak. Shuusui ise bir düelloda kazanıldı ve düello olmadan Zoronun vereceğini düşünmüyorum. Dayanıklılığı yüksek olduğu için de kırılıp saf dışı kalmayacağı da kesin. Bu durumda Sandai Kitetsuya elveda diyecek gibiyiz. Lanetli Kılıç gidecek yerine daha güçlü bir lanetli Kılıç gelecek.

Zoro’nun kılıcı birisi yine tekte kıracak ufalayıp eline verecek. Luffy de Zoro diye bağırıp atacak yeni Katanayı. Sen sağ ben selamet.
Benim aklıma şu geliyor. Önceden Zoro Normal bir Kılıç Ustasıydı. Kişilik olarak sert mizaçlıydı ama lanetli kılıcı aldıktan sonra biraz Sadistleşmeye başladı benim gözümde kesmekten biçmekten zevk almaya başladı.

Benim tahminim şu şekilde.
Zoronun 3 kılıcı 3 farklı yanını gösteriyor.
Wado İchimonji Kuinanın hatırası Usta Koshirodan aldığı saf,temiz yanı ve takımına olan bağlılığını temsil ediyor.Adı Uyumun Yolu gibisinden birşeydi zaten.
Nidai Kisetsu zaten lanetli bir Kılıç ve Zoronun Şeytani sadist yanını temsil ediyor.
Shuusui ise Ryumadan aldığı Kılıç Öfkesini ve inancını temsil ediyor. Zaten Kılıcın Öfkesi olduğundan bahsetmişti Zoro ve ağır bir kılıç demişti. Ayrıca dayanıklılık olarak çok sağlam bir kılıç.

Bu 3 lü denge bozulmayacak bence. Aralarında Wado İchimonji en iyi kılıç. O sabit kalacak. Shuusui ise bir düelloda kazanıldı ve düello olmadan Zoronun vereceğini düşünmüyorum. Dayanıklılığı yüksek olduğu için de kırılıp saf dışı kalmayacağı da kesin. Bu durumda Nidai Kitetsuya elveda diyecek gibiyiz. Lanetli Kılıç gidecek yerine daha güçlü bir lanetli Kılıç gelecek.
Ve sadist yanı diğer tarafları baskılamaya başlayınca gözünü zapt edemeyecek. Gözü açılıp içindeki şeytan serbest kalacak sonra da tüm tayfayı kesecek diye devam edeyim mi :D

Konuyu değiştireyim nidai kitetsu zoroya güç katar mı.?
Bir de o kılıcı eger alacaksa bir kılıcının kırılması gerek. Boyle bir sey olacaksa da shogun kırar zoro nidai yi alır ve shogun u keser. O zaman hangi kılıcının yerine alır acaba. Ya da samurayların efsane kılıcını shanks in luffy e sapkasını vermesi gibi kucuk kıza buyuk bir kılıc ustası ol diye de verebilir gibi geldi. Sonucta zoronun kılıcı tum ulke icin kutsal

Ve sadist yanı diğer tarafları baskılamaya başlayınca gözünü zapt edemeyecek. Gözü açılıp içindeki şeytan serbest kalacak sonra da tüm tayfayı kesecek diye devam edeyim mi :D
:alkis:Zaten şöyle de bir teorim vardı Zoronun 3 kılıcından 1 i lanetli. Yani 3te1i lanetli. Sonra bir lanetli daha çıkar onuda alır 3te2 si lanetli olur kişiliğide giderek Şeytanlaşır falan diye ama mantıksız gelmişti. Diğer kılıçların geçmişinden dolayı. :confused:

Bu arada ace daha caylakken kimsenin gidemedigi wanoya gidebilmis. Luffy nin yeni dunyanın bu seviyesine ulasabilmek icin yonkou seviyesibe ulasması gerekti. O zaman ace hep luffy nin bir adım onunde ve luffy nin korsanlar kralı olmada önünün acılması icin oda tarafından olduruldugu teorisini dogrular bir sey sanki bu

Bir de o kılıcı eger alacaksa bir kılıcının kırılması gerek. Boyle bir sey olacaksa da shogun kırar zoro nidai yi alır ve shogun u keser. O zaman hangi kılıcının yerine alır acaba. Ya da samurayların efsane kılıcını shanks in luffy e sapkasını vermesi gibi kucuk kıza buyuk bir kılıc ustası ol diye de verebilir gibi geldi. Sonucta zoronun kılıcı tum ulke icin kutsal
Sen sormadan 4 mesaj yukarda cevapladım kendimce :rolleyes: Demekki aynı anda düşünmüşüz bu soruyu:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık