Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne diyorsun sen arkadaş ben orada gece gündüz demedim mi sonra 48 saat olsun farketmez demiştim kasttetiğim anlayın diye.100 deneme bir güne sığmayabilir gece gündüz derken günler geçmiş oluyor zaten.Demek arada soluklanmış Ace öyle devam etmiş hasar aldığı düşünülürse normal.Herhalde akainu 1 dakika içerisinde öldürür sanıyorsun sana hayal aleminde başarılar.En az 15 dakika muhtemel yarım saat.Ama luffyde haki yok onun için tek magma vuruşu.Sen olsan hangisini seçerdin akainu akıllı adam.15 dakikaya bile wb tayfası Ace'i oradan çoktan kaçırırdı.
İyi de her türlü yanildin. Haftalar geçiyormuş Ace gemide olduğundan beri yine denemeye devam ediyormus WB'ye saldırmaya.

@RedTeroR

Diğeri ne olursa olsun kaçmama çıkıyordu. Burda sırf ismi Amiral Yonkou diye kaçacak değilim diyor. Aradaki fark yoruma açık değil.

Ace İD'de kaç gün tutsak tutuldu ? O süreç içerisinde adama 3 öğün yemek verdiler kuş tüyü yataklarda yatırdılar mı zannediyorsunuz ?

Adam yorgun-bitkin haliyle çıktı amiral karşısına. Dinç olsaydı yenecek miydi ? Tabi ki hayır. Lakin en az 1 saat dövüş çıkarırdı oradan, en az.

Funduska

Ne diyorsun sen arkadaş ben orada gece gündüz demedim mi sonra 48 saat olsun farketmez demiştim kastettiğimi anlayın diye.100 deneme bir güne sığmayabilir gece gündüz derken günler geçmiş oluyor zaten.Demek arada soluklanmış Ace öyle devam etmiş hasar aldığı düşünülürse normal.Herhalde akainu 1 dakika içerisinde öldürür sanıyorsun sana hayal aleminde başarılar.En az 15 dakika muhtemel yarım saat.Ama luffyde haki yok onun için tek magma vuruşu.Sen olsan hangisini seçerdin akainu akıllı adam.15 dakikaya bile wb tayfası Ace'i oradan çoktan kaçırırdı.
Güzel çarpıtıyorsun olayı,Luffy'de dragon'un oğlu ve D. soyundan o da akainu için ace gibi bir target neden saldırmasın ki boş bulduğu bir anda,ace ile uğraşmak istemediğinden değil ordaki olay.

Funduska

Ace İD'de kaç gün tutsak tutuldu ? O süreç içerisinde adama 3 öğün yemek verdiler kuş tüyü yataklarda yatırdılar mı zannediyorsunuz ?

Adam yorgun-bitkin haliyle çıktı amiral karşısına. Dinç olsaydı yenecek miydi ? Tabi ki hayır. Lakin en az 1 saat dövüş çıkarırdı oradan, en az.
Yengemin bıyığı olaydı amcam olurdu.

Şu da olabilir. Dediğin gibi olmuştur ve sonrasında Hawkins: Fala bakmaya gerek yok, bu adam hayvan, bu indirilemez. :D

Law'ın bahsettiği bir yonko gücünü(oluşumunu) indirme ihtimali değil mi? Yani onun fabrikalarını patlatırsak falan oluşumu zayıflayacak vs. Ama Hawkins'in söyleyecekleri direkt Kaido'nun kendi fiziksel gücü . :)
Yüzünde korku ifadesi vardı zaten :D Hoş ben de olsam ben de korkardım 10 küsur metrelik adamdan :D

İyi de her türlü yanildin. Haftalar geçiyormuş Ace gemide olduğundan beri yine denemeye devam ediyormus WB'ye saldırmaya.

@RedTeroR

Diğeri ne olursa olsun kaçmama çıkıyordu. Burda sırf ismi Amiral Yonkou diye kaçacak değilim diyor. Aradaki fark yoruma açık değil.
Ben orada zamanı kesinlikle tahmin edeceğim iddiasında bulunmuyordum.Demek istediğim Ace'in bıkmayan yılmayan azimle gece gündüz daldığıydı.İlk zamanlar bu şekilde devam etmiş sonra aldığı hasarlar neticesinde sürdürememiş olabilir kolay değil beyazsakaldan 100 tokat yumruk yemek.Bir yerden sonra vücut kendine gelip tekrar deneyene kadar haftalar dolmuş herhalde.Yoksa bize gösterilen açık.Gece gündüz sahneleri arka arkaya gösterilen adam diğer haftayı niye beklesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık