Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha spoilera bakmadım yorumlara bakıyorum. :D
Ace ' i çekemeyenler forumda grup kursun yüzde 50 oy alır. Olsun ama biz haklıyız bir gün anlayacaksınız... #Aceadamdır

Öte yandan saniyede Aokiji'nin buzunu yok eden Ace; antisi olmasa (ki bu da Oda'nın sıvamasıdır) Akainu ile de gayet kafa kafaya dövüşürdü. Ve evet orda Ace tek vuruşta inmezdi.

Ayrıca da onuru için yaşayan adam da onuru için ölür. Ace'in atasına laf atılıyor o da geri mi kaçacaktı ? Bunun adı korkaklıktır. Ace öyle biri değil. Siz daha Ace'i tanıyamamışsınız.
Ace orada önüne atlamasa muhtemelen yarım saat dövüşür öyle kaybederdi yada ölürdü.Bunu bilen akainu da kolay lokmaya yöneliyor.O bakışa bir bakın yani akainunun attığı.Şimdi ben sana gösteririm diyip luffye yöneliyor beni niye uğraştırıyorsun dercesine.Hala da tek yedi deniyor şaka gibi.

Daha spoilera bakmadım yorumlara bakıyorum. :D
Ace orada önüne atlamasa muhtemelen yarım saat dövüşür öyle kaybederdi yada ölürdü.Bunu bilen akainu da kolay lokmaya yöneliyor.O bakışa bir bakın yani akainunun attığı.Şimdi ben sana gösteririm yip luffye yöneliyor ben niye uğraştırıyorsun dercesine.
Gözünü sevem sen tahmin etme. Sana göre Ace bir gün içinde WB'ye 100 kere saldırmıştı.:)

@Montana'ya saygılar

Ben ajandama uysun diye Acein laflarını eğip bükmüyorum senin Luffye yaptığının aksine hahaha.
"Seni birgün dövecek olmak artık benim için bir opsiyon değil."
"Sırf bir amiralsın diye kim benim kaçmak zorunda olduğumu söylemiş"
"Bir denizci amirali misin, denizlerin yonkosu musun hiç umrumda değil. Her birinizi tokatlamazsam, asla korsanlar kralı olamayacağım."
Bu lafı dansöz gibi eğe büke şuna indirgediniz. Aha manga sayfası yukarıda luffynin konuştuğu. Çaresizliğin bu kadarı :DDdd
Ha bir de almanlar yenilince Ace de mi yenildi sayılıyormuş?

Ben ajandama uysun diye Acein laflarını eğip bükmüyorum senin Luffye yaptığının aksine hahaha.
"Bir denizci amirali misin, denizlerin yonkosu musun hiç umrumda değil. Her birinizi tokatlamazsam, asla korsanlar kralı olamayacağım."
Bu lafı dansöz gibi eğe büke şuna indirgediniz. Aha manga sayfası yukarıda luffynin konuştuğu. Çaresizliğin bu kadarı :DDdd
Yalnız bu Türkçe çevirisinden farkliymis. Anlam değişmiş burda baya. Bunu görmemiştim.

Orjinal İngilizce çeviri bu mu?

Laf ortada işte eğip bükmeye bence de gerek yok xD

Gözünü sevem sen tahmin etme. Sana göre Ace bir gün içinde WB'ye 100 kere saldırmıştı.:)
Ne diyorsun sen arkadaş ben orada gece gündüz demedim mi sonra 48 saat olsun farketmez demiştim kastettiğimi anlayın diye.100 deneme bir güne sığmayabilir gece gündüz derken günler geçmiş oluyor zaten.Demek arada soluklanmış Ace öyle devam etmiş hasar aldığı düşünülürse normal.Herhalde akainu 1 dakika içerisinde öldürür sanıyorsun sana hayal aleminde başarılar.En az 15 dakika muhtemel yarım saat.Ama luffyde haki yok onun için tek magma vuruşu.Sen olsan hangisini seçerdin akainu akıllı adam.15 dakikaya bile wb tayfası Ace'i oradan çoktan kaçırırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık