Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro gözükmesin.Zoro o gözü açarsa falan kaptan nasıl sen değilsin de şu hasır şapkalı velet diye wano samurayları isyan eder arc sonunda.Çarşı karışır yani.Hem mangada hem burada.
Şu göz olayını bi anlamıyorum ben nasıl bi power up bekliyosunuz bi gözden ya? Bence eğitimden kalma normal bir yara.

Burası bölüm tartışma yeri bölüm dışı uzayan tartışmalarınıza genel tartışmada devam edin

Benim demek istediğim tam olarak o değildi:). Demek istediğim kötü veren kişilerin şimdi de bölümün hakkını veriyor olmasıydı. Hani deriz ya bu bölüme kötü verenleri anlamıyorum falan diye, iyi bölüm çıkınca. Ha burada da tam tersi var benim için. "Çok" iyi verenleri anlayamıyorum bu bölüm için.
Bu bölüme çom iyi verdim hem çizimİ arka plan doğa manzaraları luffy nin aptalığına, doğayı işlenişine sonuçata bi macera mangası böyle doğa olayları ve resimleri hoşuma gidiyor ama sanjinin bu tiplerine gına geldi

Sahsen wano girisi cok hosuma gitti benim. Jump cikinca alip duvara bile asabilirim. Cok iyi verme sebebim bu. Merak ettigin icin soyleyeyim dedim.
Peki:good:.
Bu bölüme çom iyi verdim hem çizimİ arka plan doğa manzaraları luffy nin aptalığına, doğayı işlenişine sonuçata bi macera mangası böyle doğa olayları ve resimleri hoşuma gidiyor ama sanjinin bu tiplerine gına geldi
Ben mesela Çok İyi oyunu her şeyiyle beğendiğim bir bölüme veriyorum. Reverie bölümlerine öyle verdim mesela, yeni bilgiler, yeni karakterler, güzel çizimler. Genelde boş panel de yoktu, olsaydı bile o kadar dolu bölüm oldukları için verirdim. Ama bu bölümde Sanji'nin tiplemelerini beğenmedim, bayağı boş bölüm yapmaya uğraşmış gibi geldi mangaka. Yeni öğrendiğimiz bir şey yok. Bir Wano çevresi iklimi ile alakalı bir şeyler var bir de Wano'ya giriş çizimleri. O yüzden orta verdim.

Mesela sen de Sanji triplerinden gına geldiğini söylemişsin. Gına geldi demek bana yeter artık lan demek gibi geldi. Bu mesela İyiye düşürme sebebi benim için. Sanji'nin triplerini çok beğenmedim ama millet abartıyor dersen hadi tamam da, gına geldi deyip de sonra gene Çok İyi'ye vermek bana mantıklı gelmiyor. Çok İyi hakeden bölümler var One Piece'de ama her bölüme beğenmediği şeyler olduğu halde Çok İyi oyunu verenler için ben de o kişinin oyuna karşı bir yargı oluşuyor.

Peki:good:.

Ben mesela Çok İyi oyunu her şeyiyle beğendiğim bir bölüme veriyorum. Reverie bölümlerine öyle verdim mesela, yeni bilgiler, yeni karakterler, güzel çizimler. Genelde boş panel de yoktu, olsaydı bile o kadar dolu bölüm oldukları için verirdim. Ama bu bölümde Sanji'nin tiplemelerini beğenmedim, bayağı boş bölüm yapmaya uğraşmış gibi geldi mangaka. Yeni öğrendiğimiz bir şey yok. Bir Wano çevresi iklimi ile alakalı bir şeyler var bir de Wano'ya giriş çizimleri. O yüzden orta verdim.

Mesela sen de Sanji triplerinden gına geldiğini söylemişsin. Gına geldi demek bana yeter artık lan demek gibi geldi. Bu mesela İyiye düşürme sebebi benim için. Sanji'nin triplerini çok beğenmedim ama millet abartıyor dersen hadi tamam da, gına geldi deyip de sonra gene Çok İyi'ye vermek bana mantıklı gelmiyor. Çok İyi hakeden bölümler var One Piece'de ama her bölüme beğenmediği şeyler olduğu halde Çok İyi oyunu verenler için ben de o kişinin oyuna karşı bir yargı oluşuyor.
Sonuçta bu bir seri ve herşey yüzde yüz istediğimiz gibi olmuyor. + ve - lerine göre hangisi ağır basıyorsa ona göre değerlendiriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık