Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amazon Lily'i temsilen Boa Hancock da Reverie'ye davet edilmiş midir acaba? Hancock zulüm gördüğü yere dönmek istemez elbette ama meraktan soruyorum. Hükümet'e bağlı mı Amazon Lily?

Amazon Lily'i temsilen Boa Hancock da Reverie'ye davet edilmiş midir acaba? Hancock zulüm gördüğü yere dönmek istemez elbette ama meraktan soruyorum. Hükümet'e bağlı mı Amazon Lily?
Korsan adası olarak geçiyordu o ada sanki,hatta momonga shici ünvanını kaybedersen hükumet sizi burada barındırmaz gibi bir söylemi vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Bölüm olnuş 908 hala gölgeler ardındaki adam fantazısi. O yüz tanıdık değilse doğrudan görsek ne olurdu sanki, yetmedi mi klişe Oda efendi. Şimdi bir bölüm çizecek ileride, bunun yüzünü göstermelik bir bölüm. Ye kürküm ye.

Yeni bir ayrıntı farkettim tahtın önü komple kılıçlarla dolu mihawk çıkmasın o kral kılıçlarda duello yaptıkları kişilerin kılıçları falan

Bu adam Mihawk ise şöyle azarlamıştır kadimleri.

- Şimdi ben sizi ne yapayım.Kankim ayağınıza kadar gelmiş bir çay bile ikram etmemişsiniz adi herifler.

Mihawk = Im sama diyen arkadaşlar umarım şaka yapıyordur. :)
Yoo gayet ciddiyiz mangaka yaparsa şaşırma kelime oyunu olabilir.Tobi - obito için de öyle deniyordu. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık