Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonney babasından bahsediyor.Sanırım artık bence olasılığı fazla beyazsakalın kızı olabilir Bonney.Savaşta öldürdükleri için kutsallara kin besliyor gibi.Kuma ile alakası yok bence.

Vivi'nin gücü değil de temsil ettikleri önemli zaten Sembol olarak kullanılırsa çok fazla şey yapabilir. Ailesi barışçılığı ile bilinen, 800 yıl önce tanrı gibi davranmayı ve ülkesini terk etmeyi reddedip inanların içinde kalmış bir aile ve kendisi de yakın zamanda büyük bir iç savaşı barışa dönüştürmüş mücadeleci biri. Bu yanlarıyla müthiş bir sembol olabilir devrim için. Babası zaten toplantıda baş kaldırınca devrimcilerle illa bir teması olacak ve belki de devrimciler bu isimleri kullanacak.

Bütün bu dönen teraneler içinde kilit isim bence kesinlikle Joy Boy. Ona dair herhangi bir şey açıklanırsa bile aydınlanırız.
Çaresiz kalsa da alabastada baya uğraş veriyordu.Şu cesaret veren devrimci gibi ikna yanı varsa tehlikeli olabilir belki.

O gözlerden çok var. Göz ile alakalı olacağını zannetmiyorum Im-sama nın.
Gözlerinin boyutu bunlar gibi değil yalnız o adamın.

İm ters çevir Mi, Tobi = Obito gibi birşey. Çalmış mı ne senarist.

İsim ve şahin gözler ( Özellikle gözlerin boyutu ) çok benzer gözüküyor. Belkide Mihawk'ın akrabalarından biridir, taa 800 yıl önceki atalarından biridir ve Bonney'in meyvesiyle gençleşmiştir ve sonsuz yaşıyordur kim bilir.

Mihawk çıkmasını istemem bende ama Tobi-Obito'nun aynısı çıkarsada şaşırmam. Önce öyle düşündürtüp, sonra öyle değil diye düşündürtüyor adam, daha sonrada gerçekten ilk düşünülen kişi çıkıyor :D

Yinede Mihawk Zoro'nun nihai hedefi olarak kalsa daha iyi olur.

Ya yemin ediyorum size yaranılmıyor adam ne yapsa suç ne yapsa kabahat oluyor ama yani enteresan değil mi bu kadar memnuniyetsizlik kafasında senaryo kurmuş işte pat diye o kralı gösterse ne anlamı kalacak şimdi ?

Mihawk bu serinin Hiko Seijuro'sudur hiç öyle işlere girmez, arada ilgisi kabarırsa bir iki kesiş atar bakar keyfine.

Adam babunları tarlada ucuz iş gücü olarak almış yanına, koluna Perona gibi senin en tatlı hatununu takmış, bakıyor keyfine, zaten en iyi ünvanı da kendisinde çok canı isteyen gidip boyunun ölçüsünü alabilir :bilmem:
Mihawkında önemli bir rolü çıkacak,bekleyin görün öyle adam bomboş kılıç sallasın diye çizilmiş olamaz,en azından ben öyle düşünüyorum

Olay %90 mihawkla ilgili çıkacak

-Dof bile mihawka ayrı bir saygı duyuyor(Savaşta, laffittenin geldiği toplantı vs)
-Şuana kadar çok kilit rollerde göremedik tadımlık gösterildi hep
-Dracule,800 yıl,vampirlerin uzun süre yaşaması vs çok bağlantılı şeyler

Bulabildiğim bağlantılar bunlar göz olayını yazmış zaten herkes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık