Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EF-SA-NE! Harika bir bölümdü. OP'un en sevdiğim bölümlerindendir zaten arc arası bölümler ama bu seferki ayrı bir güzel olmuş be. Aynı zamanda biraz da hüzünlendim açıkçası. OP'un yavaş yavaş sona yaklaştığını biliyorduk zaten ama bu bölümle birlikte daha da hissettirdi bu durumu. Neyse, bitince dertlenirim artık. :/

suikasti planlayanın Luffy olduğunu okuduğunda Bege’nin surat ifadesi ahahahaha. Gazeteci kuş müthiş övmüş Luffy’i. Kaido’nun gözüktüğü bölümde anlatılanları hatırlattı bana.

son yıllarda en zevk alarak okuduğum bölüm diyebilirim. Bölüm sadece shanks sahnesinden oluşsa bile cok iyiye basmaya degerdi bence

İşte o olmadan ödülün bu kadar yükselmesi cidden abartı. Bana kalırsa hükumetin canına tak etti ve aşırı ciddi bir tehdit olduğunu daha iyi kavradı. Bu ödülle onu en üst klasmana koyup ona göre davranacaklar. Umarım bunun altı dolar da peşine amiral düşer bu kez. Amiralle dövüşünün de sebebi bu olur işte fena mı. Ryokugyo hem de. :a.

"With his inteligence, he carefully planned this operation and in the process, he managed to destroy the Queen's castle!"

ahahahahahaha Morgans adamsın! :hhh:
Yusuf hocam çok abartı değil. Hali hazırda toplamı 2 milyar edecek iki adamı indirdi. Altına Jinbei girmiş adamın.:D Sadece bunlarla bile en az 1.1 milyarı vardır.

Ya arkadaş nasıl biliyorsanız öyle yapın.:D Spoiler konusundaki yorumlarınızda sonra daha fazla ısrarcı olmaktan vazgeçmeniz gerekirken hala daha savunuyorsunuz.:D Big Mom indi yenildi diye Morgans yalan attı ödül bu yüzden arttı dememiş miydin sen de? İndi yenildi arasındaki farkı o ara niye belirtmediniz arkadaş? :D Bunu sayfalarca tartıştık o sıra? Şimdi indi değil yenildi olayına getirdin.:S

Tamam daha tartışma yapmayalım sana göre onlar olmasaydı anca 700-800 olurdu olsun.
Evet ona bağladım. Bunu inkar ettim mi? Hayır. İkincisi benim "İndi" dediğim bir yer bul. Özür dileyeceğim senden.Israr konusunda ise kendini unutmazsan sevinirim. İyi tartışmalar.:cool:;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık