Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçimde bir burukluk var sanki seri yokuş aşağı gidiyormuş ve bitecekmiş gibi :( Dört Yonkoyu M.D.Luffy nin ödülüne yorum yapacagi günleride mi görecekti bu gözler seri alev aldı alev :a:

ben ödülü normal buldum .. hatırlatırım ilk ödülü alırkende aynı olayı yapmış oda galiba sanırımsam.. indirdiğini en güçlü adam 20milyon idi(arlong) bizimkine 30milyon verilmişti.. ki burda luffy 2 tane sağlam adam indirdi yeni dünya daki en önemli (çay partisi) etkinliklerinden birini yerle bir ettiğini düşündüğünüzde bu ödül çok normal... olumsuz bakmayın yani :)

Bu arada ödülü normal bulan olursa diye söylüyorum; serinin karakterleri dahil kimse normal bulmuyor. Şimdiye kadar Luffy'nin hiçbir ödülüne bööyle göz çıkarmamışlardı, hepsi şok geçirdi. Baya anormal bir durum bu. Herkes şok!
Önemli olan bir yalan olmamasıydı. Big Mom indi diye haber atılır mı? Atılmaz arkadaş. Kadın 4 ayaklı duruyor orda. En başta Morgans kendine yapmaz bunu.:D

Vay be Luffy nereden nereye... Arc çok kötüydü, Odayı da sevmem ama iyi geldi buralara.

Önemli olan bir yalan olmamasıydı. Big Mom indi diye haber atılır mı? Atılmaz arkadaş. Kadın 4 ayaklı duruyor orda. En başta Morgans kendine yapmaz bunu.:D
Kim dedi Koca Ananın indirildiğini. Bahsi geçen konu Koca Ana'yı dövmüş olmasıydı. Ama şu anki anlatılan durumda Bege ve Germa 66'nın olaya girmesi ve Luffy'nin yaptıkları ile mantıklı bir ödüle dönüştü. Bege ve Germa 66 olmasa bir milyar ancak olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık