Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ufak bir düzeltme yapayım siz gene devam edin. :/ Snake Man saldırı bazında hızlı sadece. Kaçış, manevra gibi durumlar için g2 daha iyi Luffy için.
Boundman G2'den hızlıyken Snakeman'in g2'den yavaş olduğunu iddia etmek yanlış olur, kaldı ki hıza dayalı olduğu da belirtilmiş bu modun.

Kendi gözlemim. Manga sayfalarından gördüğümü dedim. Sen aksini nereden biliyon la? :artiz:
Kata soruyor daha önceki halinden farklısın.
Luffy cevap veriyor Evet çok daha hızlıyım.
Daha önceki hali g4 değil mi ? g4, g2'den hızlı değil mi ?

Bana deki daha önce g2'ye vuramadığından ee haliyle buna vurduğundan ben bu, hız olarak eziktir diyorum de, Anlıyayım. Niye uydurma yapıyorsun ?

Mantık ortada la, adam Luffy'nin Snake man halini yakalamış. Kata yeterince istiyor olsa bu işi çok daha önceden bitirirdi.

Snake man normal Luffy'den daha hızlı değil mi ? Snake Man'i yakalayan adam daha önce vuramıyorsa bunun sebebi gücünün yetmemesi mi olur yoksa yeterince odaklanamaması veya istememesi mi olur ?

Neyse yeterince yazdık konuyu daha abartmaya gerek yok herkes söylediklerimizi okumuştur üzerine eklenecek bir şey yok.
Senin mantığın yarı kafayla WB'nin yaşayabilmesini kabul ediyor zaten Ferit.:D Ben kaçar.

Daha doğrusu öldürdüğünü sandı. Nefessiz kalıp fare gibi öleceksin dedi ama Luffy'ye sökmez bunlar. :/

Kata, Luffy'nin fişini çekmeye çalışıyor ama bir yandan da dövüşün bitmemesini umut ediyor. Kendini sakınmadan yapıyor ama bunu. Keyif alıyor dövüşten şu an.
Kata ya salak ya da dövüş manyağı. Saldırı gücü çok yetersiz. Bitik Lufy'nin fişini çekemedi. Op'de bir eksiklikte k. haki konusu, biraz zeka ile alakalı olsa daha güzel olurdu. Algı yüksek sezgi, durum okuma biraz zeka istese daha çok hoşuma giderdi. Kata gibi iyi k. haki sahipleri böyle saçmalamazdı.

@Tilqi_Gin @RedTeroR
Saldırıları hızlı, kendisi hızlı hareket etmiyor. Ediyorsa da bu bölümde göremedik böyle bir şey. Diğer bölümde soru tarzı ani yer değiştirmeler görürsek o zaman farklı yorum yaparım.

Neyse zaten çok önemli değil bu hız mevzusu. Op'ta tutmuyor pek. Diyorum ya Kizaru herkesi harcardı öyle olsaydı.

Senin haterlık yaptığını görmesem normal yazarım da yok kabul etmiyon ki. Mantığın bir Luffy'de çalışıyor.
Olan mantığa laf edemeden, hater olduk iyi mi :artiz:

Ben kötü bir şey söylemedim üstelik, bu kadar alıngan olmayın. Kata'nın Luffy'i bitirebilecek güce sahip olduğunu söylemek hater olmak anlamına gelmiyor. Bu dövüşü izleyen çoğu kişi Kata'nın bariz üstün olduğunu görüyor zaten. Ben bu adamın bu kadar fazla hıza ayak uydurmayı geç üstünlük sağlaması ile daha önceki g2'li Luffy'e vuramaması arasındaki çelişkiden bahsettim.

@Tilqi_Gin @RedTeroR
Saldırıları hızlı, kendisi hızlı hareket etmiyor. Ediyorsa da bu bölümde göremedik böyle bir şey. Diğer bölümde soru tarzı ani yer değiştirmeler görürsek o zaman farklı yorum yaparım.

Neyse zaten çok önemli değil bu hız mevzusu. Op'ta tutmuyor pek. Diyorum ya Kizaru herkesi harcardı öyle olsaydı.
Bu dediğin gerçekleşse bile Luffy'nin hızlı olduğu anlaşılmaz. Daha geçen bölüm Kata'nın yumruklarından sıyrıldı Luffy, üstelik g2 bile gözükmüyordu üzerinde. Buradan çıkarım sağlıksız olur. Luffy'nin direkt kendi lafından hız çıkarımı yapılırsa bu modun Boundman'den bile hızlı olduğunu çıkarabiliriz. Boundman de G2'den hızlıysa her türlü Snakeman G2'den hızlıdır.

Bu dediğin gerçekleşse bile Luffy'nin hızlı olduğu anlaşılmaz. Daha geçen bölüm Kata'nın yumruklarından sıyrıldı Luffy, üstelik g2 bile gözükmüyordu üzerinde. Buradan çıkarım sağlıksız olur. Luffy'nin direkt kendi lafından hız çıkarımı yapılırsa bu modun Boundman'den bile hızlı olduğunu çıkarabiliriz. Boundman de G2'den hızlıysa her türlü Snakeman G2'den hızlıdır.
Öyle düşünüyorsan bir şey diyemem. Gördüklerime bakarsam öyle bir şey yok benim açımdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık