Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis İşte bunu bilmesine rağmen saldırması gerizekalıca. Adam bildiğin aptalca bir şey yapıyor. Örneğimde gayet iyi açıklamıştım bunu. Saldırdıktan sonra farketmesi onu savaş dehası yapmıyor.

Nasıl konuşacağımı sana soracak değilim. Beni adam yerine koymak ya da koymamak da senin haddine değil. Gayet de saygı çerçevesinde bir cevap yazdım. Hoşuna gitmediyse engellersin, cevap yazmazsın olur biter.

Birde tüm bunlar Katakuri'nin öngörüsü oluyormuş en başından bu yana bütün dövüş :D
Bence en yüksekten en düşüğe ihtimaller şu şekilde.

1-) Luffy şuan geleceği görüyor. Saldırıyı almadı. Bir anda bu kadar şey görmesini saçma bulanlar olmuş. Ama zaten daha marineford da bu çocuk bir saniye sonrasını görebiliyordu. K. hakinin olayı zaten bir iki saniye sonrasını görebilmek. Luffy şuan 6-7 saniye sonrasını görebilmeye başladıysa bence bunda şaşırılacak bir durum yok. Bilmediği birisinin tepkisini görmesi de bence normal. Çünkü Katakuri sadece hareketleri değil söylenilecek şeyleri bile bilebiliyor. Tam anlamıyla bir geleceği görme söz konusu.

2-) Az da olsa geleceği gördü ve saldırıdan kaçmayı denedi. Ancak Flampe'nin saldırısından kaçtıktan hemen sonra kendini toparlayamadığı için saldırıdan tam olarak kaçamadı. Bu saldırıdan sonra bir iki tekme yer yere yapışır. Sonra yine kalkar Luffy.

3-) Şuan Katakuri'nin zihninden geleceği görüyoruz. Bir dahaki bölüm Katakuri vurabildiğini gördüğü için aynı hamleleri yapacak. Ancak göremediği şey Luffy' ninde bu kısımları görmüş ve saldırılardan kaçacak olması.
İyice İtachi-Sasuke dövüşüne çevirdin, aslında hiç dövüşmemişler, işte bunlar hep geleceği görme:D.

Spoiler yorumundaki mesajları tam okumadım ama bana en yakın ihtimal Luffy geleceği az da olsa gördü.Saldırıdan kaçmayı denedi ama tam kaçamadığından vücudunun yanına isabet etti saldırı.Flampe'de yine Oda'nın bi bölüm sonra unutturacağı boş çizimlerinden biridir.

Sanji'den iyice nefret ediyorum.''Gülecek miydik ?'' tepkisiyle baktım onun sahnelerine.

Onun dışında Luffy vs Kata'nın bu kadar uzaması bana göre güç dengelerine zarar veriyor.Luffy bariz bir şekilde kendinden daha güçlü bir rakipten o kadar dayak yedi ama yine kalkıyor.Sadece irade değil burdaki olay.Mangakanın seriyi klasik uzatma sevdası.Kısaca ''kurgu'' diye de bağırıyor.Bunu yazdım diye Luffy haterı olduğumu düşünen varsa da düşünsün sıkıntı değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık