Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, bunu hazırlayan benim. Bu sürüme güncelleme yapıldı, https://imgur.com/a/IStiu
Burdan okursanız daha iyi olur. Çeviriyi sadece reddit yorumundan ve google çeviri kullanarak resimlere yapıştırdım, çince ve ya korece bilen varsa daha da iyileştire bilirim.

Arkadaşlar, bunu hazırlayan benim. Bu sürüme güncelleme yapıldı, https://imgur.com/a/IStiu
Burdan okursanız daha iyi olur. Çeviriyi sadece reddit yorumundan ve google çeviri kullanarak resimlere yapıştırdım, çince ve ya korece bilen varsa daha da iyileştire bilirim.
Tamamdır hocam elinize sağlık. Oradaki üyelerin yaptığı çeviriyi editlemişsiniz sayfalara sanırım. İlk mesaja ekledim. Birazdan Imgur kullanamayanlar için alternatifini ekleyeceğim.

Bu mesajı attığın tarihten üye olduğun tarihi çıkar. Çıkan sonucu da üye olduğun tarihten çıkar. Büyük ihtimalle o zamanlardan beri k.haki görüsü olduğunu söylüyorumdur.
Tamam 1. Çok güzel, herkes söylüyormuşta ben göremiyormuşum.
Luffy gerizekalı. Karşısındakinin kılıç ustası olduğunu atağı yaptıktan sonra anlıyor o yüzden kesilecek diye düşünüyor. Onun öncesinde bilmiyordu kılıç ustası olduğunu.
Senin geleceği görme gücün yok değil mi? Diyelim ki sen sıska güçsüz birisin. Ben de baya kaslı ve yapılı bir vücuda sahibim. Üstelik elimde tabancamda var. Yani silahı elimden kapma ve yahut ben seni vurmadan önce yanıma yaklaşıp dövme şansın yok. Bu durumda senin (eğer canını seviyorsan tabi) benden korkup tabanları yağlaman için geleceği görüp senin kemiklerini kırdığımı ve ya tabancamla seni delik deşik ettiğimi görmene gerek yok değil mi? Bu durumda eğer sen kaçmak yerine benim üzerime yürürsen kimse senin hakkında "Alpamis, 2x yaşında, arkadaşları ona einstein diyor." demez. Dalga geçerler şey yoluna gitti diye.

Demem o ki Luffy, Mihawk'a saldırıp hezimetten başka bir sonuç bekliyorsa zaten gerizekalı demektir.

Şu Luffy'yi ne zaman kalbinle değil de mantığınla yorumlayacaksın, merak ediyorum.

@justahuman Aynen öyle. Katakuri öncesinden bahsediyorum.

Tamam 1. Çok güzel, herkes söylüyormuşta ben göremiyormuşum.

Senin geleceği görme gücün yok değil mi? Diyelim ki sen sıska güçsüz birisin. Ben de baya kaslı ve yapılı bir vücuda sahibim. Üstelik elimde tabancamda var. Yani silahı elimden kapma ve yahut ben seni vurmadan önce yanıma yaklaşıp dövme şansın yok. Bu durumda senin (eğer canını seviyorsan tabi) benden korkup tabanları yağlaman için geleceği görüp senin kemiklerini kırdığımı ve ya tabancamla seni delik deşik ettiğimi görmene gerek yok değil mi? Bu durumda eğer sen kaçmak yerine benim üzerime yürürsen kimse senin hakkında "Alpamis, 2x yaşında, arkadaşları ona einstein diyor." demez. Dalga geçerler şey yoluna gitti diye.

Demem o ki Luffy, Mihawk'a saldırıp hezimetten başka bir sonuç bekliyorsa zaten gerizekalı demektir.

Şu Luffy'yi ne zaman kalbinle değil de mantığınla yorumlayacaksın, merak ediyorum.

@justahuman Aynen öyle. Katakuri öncesinden bahsediyorum.
Luffy Mihawk'ın kılıç ustası olduğunu ona jet pistol atmadan öncesinde de biliyordu. Ama Luffy kılıç ustası olduğunu bildiği adama Jet Pistol tekniğini yaptıktan sonra bir şeyler görüyor -ya da bazı arkadaşların deyimiyle Mihawk gösteriyor- ve atağını durdurmaya çalışıyor.

Pişkin pişkin de bana karşı konuşma. Karşında çocuk yok. Verdiğin örneklere de az dikkat et.

Luffy atağı yaptıktan sonra bir şey görüyor ya da gösteriliyor. Karşısındakinin kılıç ustası olduğunu düşünmesi için o atağı yapmasına gerek yok. Öyle bir şey düşündüğü için geri duracak olsa ta baştan atağı yapmazdı. Ama Luffy bunu umursamayıp atağı yaptıktan sonra bir şeyler oluyor ve atağının yönünü saptırıyor.

Verdiğin örnekten sonra bile adam yerine koyup cevap verdim sana ona göre konuş benimle.

Birde tüm bunlar Katakuri'nin öngörüsü oluyormuş en başından bu yana bütün dövüş :D
Bence en yüksekten en düşüğe ihtimaller şu şekilde.

1-) Luffy şuan geleceği görüyor. Saldırıyı almadı. Bir anda bu kadar şey görmesini saçma bulanlar olmuş. Ama zaten daha marineford da bu çocuk bir saniye sonrasını görebiliyordu. K. hakinin olayı zaten bir iki saniye sonrasını görebilmek. Luffy şuan 6-7 saniye sonrasını görebilmeye başladıysa bence bunda şaşırılacak bir durum yok. Bilmediği birisinin tepkisini görmesi de bence normal. Çünkü Katakuri sadece hareketleri değil söylenilecek şeyleri bile bilebiliyor. Tam anlamıyla bir geleceği görme söz konusu.

2-) Az da olsa geleceği gördü ve saldırıdan kaçmayı denedi. Ancak Flampe'nin saldırısından kaçtıktan hemen sonra kendini toparlayamadığı için saldırıdan tam olarak kaçamadı. Bu saldırıdan sonra bir iki tekme yer yere yapışır. Sonra yine kalkar Luffy.

3-) Şuan Katakuri'nin zihninden geleceği görüyoruz. Bir dahaki bölüm Katakuri vurabildiğini gördüğü için aynı hamleleri yapacak. Ancak göremediği şey Luffy' ninde bu kısımları görmüş ve saldırılardan kaçacak olması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık