Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son günlerde ara muhabbeti herkesin canını sıkmış. E. Oda hakkında da bir açıklama yapmıştı Jump "manga çizerimizi fazla zorlayıp tamamen kaybetmek istemiyoruz" felan diye.
Bu hastalık sanırım manga cizerlerinde çokca görülen bir rahatsızlık Kubo Hara bildiklerim başkada vardı sanırım muzdarip olup serisini yarım bırakanlar.
E. Oda'ya yüklenmeyin

1 yıldır Tom'un Jery'i kovalama hikayesine dönen B.mom pasta hikatesinin yanında Bölüm arca göre fena sayılmaz.

Hakikaten torun falan görsek fena olmazdı, bir Pez var gördüğümüz. Ayrıca Koca Anayı normal insanlar ile bir tutmamak gerekir. Bu kadın en basit tanımla yarı dev. Devler 300 yıl yaşıyor, insanlar da 90-100 arası dersek, Koca Ana 150 civarı diye düşünebilirsin(mantık ağlıyor:ehe:). Yani 50'sinden sonra çocuğu olmaz diye düşünmemek lazım.
Normal iki insandan doğmuştu. Tabi o iki insandsn birinde dev dna'sı varsa bilemem. Ama o da Beyazsakal gibi sadece biraz büyük boyutlu insandır tahminimce.
Ananın çok küçük kızı da var. Elinde oyuncak ayısı ve bıçakla geziyordu. İsmini hatırlayamadım.
Ben de öyle bir karakter hatırlayamadım varsa manga kesitini atabilir misin ? Kaç yaşında olduğu açıklandı mı acaba ?

Normal iki insandan doğmuştu. Tabi o iki insandsn birinde dev dna'sı varsa bilemem. Ama o da Beyazsakal gibi sadece biraz büyük boyutlu insandır tahminimce.

Ben de öyle bir karakter hatırlayamadım varsa manga kesitini atabilir misin ? Kaç yaşında olduğu açıklandı mı acaba ?
Charlotte Anana. Mangada da vardı.

Birisi redditte paylaşmıştı bunu, ne kadar doğru bilemem. Bunu doğru çizdiyse Beyazsakalın 2 katı oluyor neredeyse Linlin'in boyu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık