Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Birisi redditte paylaşmıştı bunu, ne kadar doğru bilemem. Bunu doğru çizdiyse Beyazsakalın 2 katı oluyor neredeyse Linlin'in boyu .
Shanks 1.90 mı neydi.Teach'te 3.44'tü.Resimde de zaten Shanks Teach'in yarısından biraz daha uzun.Aynı şekilde WB amirallerle aşağı yukarı aynı boyda olan Teach'in 1,5 katı kadar falandı.Yani WB'nin üç aşağı beş yukarı 6m falan olması lazım.Kid ise 2.05'di galiba ve Kaido'nun görünen kısmı Kid'in 2,5-3 katı kadardı.Kaido'nun çukurda olan bacakları da Kid'in bir 2 katı etse o da aşağı yukarı 10-10.5m falan eder.

O yüzden Linlin'den tam emin olmamakla birlikte diğer dördünün boylarının çizimi gerçeğe çok yakın.Bu dördünün çizimi de gerçeğe bu kadar yakınsa Linlin'in boyunu da doğru çizmiştir zaten.

Bir de isminin geçtiğini düşündüğümüz cümlede sanki kızın adı değil de bıçakların ismi anana gibi duruyor. Ben bu bölümleri akşam bir daha okuyayım.
Animede Mom dire ne oldu Anana diyor.
Ama mangada Anana bıçağı diyorlar. Cnet çevirisinde o bile geçmiyor. Bilemiyorum Anana olsun ne olacak sanki :D
Ayrıca dediğin gibi kimin onun çocuğu kimin torunu olduğu belli değil. Adadaki işçisinden Kata'sına herkes buna mama diyor bu da onlara çocuklarım diyor. Yani torunu da çıkabilir. Ayrıca bir daha bakınca torunu sever gibi seviyor :D

Birisi redditte paylaşmıştı bunu, ne kadar doğru bilemem. Bunu doğru çizdiyse Beyazsakalın 2 katı oluyor neredeyse Linlin'in boyu .
Linlin'in bence 15m civarı ama Kaido Kidd ile karşılaştığında, Kidd Kaido'nun eli kadar gözüküyordu. Bence 25m boyu var Kaido'nun. Kaido kısmı bence yanlış olmuş. Bir de Shanks çok kısa çizilmiş bence oda 2.5m vardır. Bu çizimde Teach'in yarısı kadar çizilmiş.

Bir de isminin geçtiğini düşündüğümüz cümlede sanki kızın adı değil de bıçakların ismi anana gibi duruyor. Ben bu bölümleri akşam bir daha okuyayım.
http://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-845-page-7.html

Ben çevirdiğim zaman Anana Bıçakları olarak yazılmıştı. Buradaki çeviride Koca Ana, "Anana'ya bıçak verin" diyor. Ayrıca oradakiler Koca Ana'nın torunları değil, bizatihi kendi çocukları. Yukarıdaki sayfada bir bölümde onlar için "Çocuklarım" diyor, bir başka panelde ise Pudding için "Ablanız" lafını kullanıyor.

http://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-845-page-7.html

Ben çevirdiğim zaman Anana Bıçakları olarak yazılmıştı. Buradaki çeviride Koca Ana, "Anana'ya bıçak verin" diyor. Ayrıca oradakiler Koca Ana'nın torunları değil, bizatihi kendi çocukları. Yukarıdaki sayfada bir bölümde onlar için "Çocuklarım" diyor, bir başka panelde ise Pudding için "Ablanız" lafını kullanıyor.
Direk o çocuk için kullanmıyor da olabilir o sözü yani "Çocuklarım" sözcüğünü kullandığı kişiler salondaki diğer insanlarda olabilir. Ayrıca Eski Türklerde çok eşli evliliklerde 1. eş dışında hiçbir kadına anne denmiyor belki Totto Land için de tek anne Koca Ana'dır.

Direk o çocuk için kullanmıyor da olabilir o sözü yani "Çocuklarım" sözcüğünü kullandığı kişiler salondaki diğer insanlarda olabilir. Ayrıca Eski Türklerde çok eşli evliliklerde 1. eş dışında hiçbir kadına anne denmiyor belki Totto Land için de tek anne Koca Ana'dır.
Azcuk daha zorla bakalım. :( Eski Japonca'ya da bakarsan bu iş tamam.

Azcuk daha zorla bakalım. :( Eski Japonca'ya da bakarsan bu iş tamam.
Ahahahahaha :D Güzel espri. :) Ama düşününce o kıza bir tanıtım yapılmamış. Gördüğümüz neredeyse bütün Charlotte ailesi fertlerinin tanıtımı yapıldı. Şimdi bu da beni ikilemde bırakıyor. Bitabi kızı olabilir ama torunu da olabilir. Hatta hiçbir şeyi de olmayabilir. Sonuçta Tamago'da mama diyor ama Koca Ana'nın oğlu değil. Bence çocuğu olsaydı bilmem kaçıncı kızı diye tanıtımı yapılırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık