Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamım jinbei şovunu yapmış.Güzel bölüm.Tek eksiği bir kare bile luffy tarafından bahsetmemiş olması.Jinbei nin yarım dünya vadatsumiyi hava uçurduğu saldırısıyla bigmomu sadece geri itebilmeside ayrı birşey.

Evet, yıllarca ''Mihawk Vista'yla muhattap oldu, Mihawk=Vista len; Mihawk'ın saldırısını Jozu durdurdu, Mihawk=Jozu len; Luffy Mihawk'tan kaçabildi, Mihawk ezik len'' diyenleri piste alalım. Sahne sizin. Kimler engelledi bu Ana'yı? Koskoca yonkou hani. Nami bile atlattı. :D Vista'dan güçlü, onu da geçtim Vista kadar güçlü biri var mı durduranlar içinde? Durdurmayı da geçtim yumruğu ne güzel oturttu Jimbei reis. :) Mihawk şu hallere düşseydi demek ki Mihawk sahtekar falan yazılırdı burada. Bir de bahane olarak ''Oda tayfayı kurtarmak için sıvadı, yonkouyu madara etti,'' diyenler var. :) Ee güzel kardeşim, biz zamanında ''sırf Luffy kurtulsun diye Mihawk'ı oyalattı,'' dediğimizde neden karşı çıkıyordun? Mihawk Big Mom kadar ciddi değildi bile. Kim dokunabildi Mihawk'a? Kim uçurabildi? Kim kılıcına çentik atabildi? Hani diyordunuz ya ''Mihawk'tan kılıcını alsan hiçbir şey yapamaz ama Ana'dan kılıcını al yine çok güçlü.'' Evet, haklısınız. Nami ve Brook tarafından madara edilen güçleri de var kılıç dışında. :) Chopper durdurdu be Chopper. :D Big Mom=Chopper. :D Şimdi bahane olarak bana gelip de ''Ama Ana zayıfladı,'' demeyin sakın. Zayıflamasaydı. :) Yonkou değil mi? Ayrıca zayıflamadan önce ne yaptı? Kime ne zarar verebildi? Anca şekilden şekile girsin. :D "Ana'nın aklında pasta var," diyenlere de diyorum ki; E, yani? Kadının bir amacı var ve ona ulaşmak için saldırıyor. Pro ile Napolyon'u kombolayarak isimli saldırı yaptı da Jimbei karşıladı. Sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıp bir de Ana'yı uçurdu. Bay bay Ana, git de Vista tekle. :)

Bu arada Big Mom kılıç ustası değil. :)

Bu saatten sonra siz sadece Mihawk'ı bekleyin. Ben ne geleceğini biliyorum ama eminim siz hala kendinizi avutuyorsunuzdur. Ki böylesi daha iyi, daha zevkli. :)

Çok iyi bölümdü.

Son düzenleme:
Spoiler konusuna yazdığımın arkasındayım ben şahsen. Zaten bir Koca Ananın Chopper'ı yumruklamasını yanlış yazmışlar. Bir tarafta Luffy'i kovalayan Akainu'yu durduramayan Beyazsakal Tümen Komutanları, bir tarafta pastayı kovalayan Koca Anayı durduran hatta püskürten canavar üçlüden hali Hasır Şapka Korsanları. Benim diyeceğim pek bir şey yok zaten. Koca Anayı rezil etme bölümü bu bölüm, başka bir şey değil.
Bigmomu araya almış sektiriyorlar top gibi .
Birde yonkou 2 amirali alır deniyor . İki amiral aralarında paslaşır Momu.
Bölüme göre Akainu da Aokiji de meyve özellikleri sayesinde bu kadını teke tek alırlar, Kizaru için bir şey demeyeyim. Genel olarak düşünmeyelim amiral seviyesi diye.Ateşi yakan bir sıcaklık, dondurucu soğuk. İkisi de Zeus vs Pro'ya etki edebilecek yetenekler.

Spoiler konusuna yazdığımın arkasındayım ben şahsen. Zaten bir Koca Ananın Chopper'ı yumruklamasını yanlış yazmışlar. Bir tarafta Luffy'i kovalayan Akainu'yu durduramayan Beyazsakal Tümen Komutanları, bir tarafta pastayı kovalayan Koca Anayı durduran hatta püskürten canavar üçlüden hali Hasır Şapka Korsanları. Benim diyeceğim pek bir şey yok zaten. Koca Anayı rezil etme bölümü bu bölüm, başka bir şey değil.

Bölüme göre Akainu da Aokiji de meyve özellikleri sayesinde bu kadını teke tek alırlar, Kizaru için bir şey demeyeyim. Genel olarak düşünmeyelim amiral seviyesi diye.Ateşi yakan bir sıcaklık, dondurucu soğuk. İkisi de Zeus vs Pro'ya etki edebilecek yetenekler.
Yıldırım hem magma hemde buza etki etmez mi?

Savaş güzeldi beğendim ama yıldırımdan sonra BM hasar almış gözüküyor.O dev çukur açan Yıldırım'ı şimdi yese demek daha ağır bir hasar alacak buda güçten düşmüş olduğunu gösteriyor bana.Birde dikkatimi çekti son sahnede dahada zayıflamış gibi geldi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık