Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çevirsene şu spoilerı bea kuso aşi
Elimden geldiğince çevirdim.

Aslan
Luffy tekrardan Katakuri'nin karşısına çıkar (Dayak istiyor :D)
Katakuri : Ölmeye mi geldin yoksa bize katılmaya mı geldin?
Luffy : Kazanmaya geldim!
Katakuri : Senin için böyle bir seçeneğim yok. (Kırk fırın ekmek yemen lazım demek istiyor)

Sahne değişir. Ana Sunny-go'yu takip ediyor ve Daifuku'nun filosu görünüyor. Ek olarak Smoothie'nin filosu Ana'nın arkasında gözüküyor. Dört bir yanları çevrilmişken Carrot bağırır. Kendinden emin bir şekilde bu gece dolunay olduğu için bu vaziyette kendisine güvenmelerini söyler. Gözlerinin önünde büyümeye başlar ve yetişkin şekline bürünür. Daifuku'nun filosunun üstüne atlar.
Mink kabilesi dolunayla göz göze gelince Suron/Sulon (Ay Aslanı Kanji anlamı, Japonlarda r-l aynı sayıldığı için tam emin değilim nasıl yazılıyor diye) adı verilen şekle bürünürler.
Suron şeklindeki Carrot Mom'ın yanındakileri yener ve geminin dümenini kırar.
Dürbünlerle tüm bunlara şahit olan Chopper, Carrot'un gücünü görünce apışıp kalır (Başka işe yaradığı yok ki)

Illa şu Carrot'u araya sokacak. Gereksiz kısımlar çok arttı bu seride. Bir de son dakika klişeleri çıktı. Tam yolları kesildi, ne tesadüf gemide dolunaydan güç alan bir mink var.

Elimden geldiğince çevirdim.

Aslan
Luffy tekrardan Katakuri'nin karşısına çıkar (Dayak istiyor :D)
Katakuri : Ölmeye mi geldin yoksa bize katılmaya mı geldin?
Luffy : Kazanmaya geldim!
Katakuri : Senin için böyle bir seçeneğim yok. (Kırk fırın ekmek yemen lazım demek istiyor)

Sahne değişir. Ana Sunny-go'yu takip ediyor ve Daifuku'nun filosu görünüyor. Ek olarak Smoothie'nin filosu Ana'nın arkasında gözüküyor. Dört bir yanları çevrilmişken Carrot bağırır. Kendinden emin bir şekilde bu gece dolunay olduğu için bu vaziyette kendisine güvenmelerini söyler. Gözlerinin önünde büyümeye başlar ve yetişkin şekline bürünür. Daifuku'nun filosunun üstüne atlar.
Mink kabilesi dolunayla göz göze gelince Suron/Sulon (Ay Aslanı Kanji anlamı, Japonlarda r-l aynı sayıldığı için tam emin değilim nasıl yazılıyor diye) adı verilen şekle bürünürler.
Suron şeklindeki Carrot Mom'ın yanındakileri yener ve geminin dümenini kırar.
Dürbünlerle tüm bunlara şahit olan Chopper, Carrot'un gücünü görünce apışıp kalır (Başka işe yaradığı yok ki)
Ben dediğimde ingilizcesi yoktu, Japonca olanı çevirir misin demiştim :D Japonca, son gelen ingilizce ile aynı ise bilemeyeceğim tabii.
Eline sağlık.

Illa şu Carrot'u araya sokacak. Gereksiz kısımlar çok arttı bu seride. Bir de son dakika klişeleri çıktı. Tam yolları kesildi, ne tesadüf gemide dolunaydan güç alan bir mink var.
Carrot tayfaya gelsin de.Chopper ergenlige giriyor.Arkadas sart.Elimizde buyudu kereta.
Bu minklerin sayisi az degil.Hepsi dolunayda boyle oluyorsa isimiz var.

Bu özelliği tüm minklerin kullanabildiğini sanmıyorum. Carrot'u pohpohluyorlar zou'dan beri sebebi de bu olsa gerek.

@Master of Puppets , Siteler o japonca metni yayınladıktan sonra çevirip spoiler diye yayınlıyor. Yani aynı metin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık