Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@amaneden

Heh şimdi güzel spo geldi.Güzel bölüm olacağa benziyor.

''Ay aslanı'' çok merak ettim.Acaba minklerin karakteri değişiyor mu bu formda ? Daifuku'nun filosuna saldırdığına göre bilinci yerinde.O zaman neden Zou'da ''İyi ki dolunayın olmadığı bir zamanda geldiniz'' tarzı bir şey söyledi İnu ?

Luffy Kata konuşması güzel olmuş.Kata efso bir karakter.Diğer bölüme round 2 başlar.

@amaneden

Heh şimdi güzel spo geldi.Güzel bölüm olacağa benziyor.

''Ay aslanı'' çok merak ettim.Acaba minklerin karakteri değişiyor mu bu formda ? Daifuku'nun filosuna saldırdığına göre bilinci yerinde.O zaman neden Zou'da ''İyi ki dolunayın olmadığı bir zamanda geldiniz'' tarzı bir şey söyledi İnu ?

Luffy Kata konuşması güzel olmuş.Kata efso bir karakter.Diğer bölüme round 2 başlar.
Valla benim aklıma takılan şey Smoothie ile Katakuri'nin ne alaka olduğu.

Carrot’un dolunay formu çok güçlü anlaşılan. Bölüm bundan ibaret değildir umarım. Daifuku Carrot’a meze olursa üzülürüm.

Bize katılmaya mı geldin? Yani Luffy size biad ettim dese ölmeyecek mi? Law ın başta dediği gibi.

Valla benim aklıma takılan şey Smoothie ile Katakuri'nin ne alaka olduğu.
O kısmı bende çözemedim ama buluşuyorlar gibi bir şey heralde.Bir de Luffy Smothie ve Kata'nın olduğu yere mi gidip meydan okuyor ? 2 komutanın olduğu yere sen neyine güveniyon da gidiyon ?

Bir de ay aslanı muhabbeti şu mu acaba ?

Kata'ya bak Kata'ya, resmen gel Kocanalar'da tahsilini yap demiş. Bu adam nasıl sevilmesin bea!?
Adam geleceği gördüğü kadar potansiyeli de görüyor. Çok sağlam bir dövüş bekliyorum, ölümlerden ölüm beğensinler üleyn!11

O kısmı bende çözemedim ama buluşuyorlar gibi bir şey heralde.Bir de Luffy Smothie ve Kata'nın olduğu yere mi gidip meydan okuyor ? 2 komutanın olduğu yere sen neyine güveniyon da gidiyon ?

Bir de ay aslanı muhabbeti şu mu acaba ?

Niye bu kadar kafana taktın bunu, g4 bitince tekrar kaçar nede olsa :hhh: Eleman ana karekter olduğunu bir şekilde kurtulup ölmeyeceğini anladı heralde bu arc :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık