Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker'in b.hakisi değil direk olarak meyvesiydi olay. Hangi b.hakinin yağmurla yumuşadığını gördün. Adamın bisküvileri sert. Şu ana kadar Luffy'den haki anlamında güçlü olduğu net olan tek isim bence Katakuri.
B.haki yumuşamıyor zaten.Farkettiysen ''...gücünü meyve+b.hakiden alıyor ama Nami meyve gücünü düşürdü'' dedim.B.hakiyle alakalı bir şey demedim.Aynı şekilde Luffy'nin kendisi Cracker'in hakisini övüyor.Fiziksel olarak zayıflığını b.hakiyle kapatıyordu bence Cracker.Bu yüzden gücünün asıl kaynağı b.haki+meyve diyorum.

.

@Roronoa Zoro

Rayleigh ölümüne dövüşmez ama Mihawk dövüşür yani? Tamam öyle olsun. Ya Mihawk'ı yendi de geldiyse? :D Ahahaha.

Yalnız Zoro Pica'da baya bir gelişti. Kılıcına bakıyordu çizik var mı diye? Olmadığını görünce geliştiğini görmüş oldu.:D
Yok ya illa dövüşmeye gerek yok. Adam daha iyi eğitimci demek ki. :D
Mihawk'ı yenip gelse ondan hala zayıf olduğunu vurgulamazdı.

O eğitimin sonucu işte. Yeni bir şey gelmiyor. Algı yapma. Hahaha.

Dof'un bu arkadaşlara karşı üstünlüğü dayanıklılık ve H. Haki olabilir. Savunma, K. Haki ve B. Haki konusunda Katakuri önde. Cracker'in de savunması iyi ama fiziksel açıdan öyle. B. Haki'si de Dof'tan yüksek, Kata'dan düşük fakat Luffy'den de düşük. Ne konuşuyorum ben yav. Sıralama yapayım.

H. Haki, Luffy>Dof
B. Haki, Katakuri>Luffy>=Cracker>Dof
K. Haki, Katakuri>Luffy>Dof>Cracker
Savunma, Katakuri>Cracker>Luffy>Dof
Dayanıklılık, Dof>Luffy>Katakuri>Cracker
Meyve Gücü, Katakuri>=Doflamingo>Luffy>Cracker

Hadi bakalım. Hodri meydan. :oleyo:

Çıkar mı tartışma? Çıksın çünkü.
Cracker hem Luffy'nin darbesine hemde B.haki ile güçlendirilmiş püskevitlere çarparak yeniliyor bunu göz ardı etmeyelim.

Yahu olay zaten sınırlarını zorlayıp, kendinden güçlü biriyle dövüşüp hakisinin sınırlarını zorlayarak daha güçlü hale gelmesi.

Bunun saçmalık neresinde, gayet mantıklı bir şeye oturtmuş Rayleigh FB'siyle işte? İşine gelmiyor diye saçmalamış mı oluyor ODa?
Rayleigh'in dediği şey sadece Luffy için mi geçerli yani? Dof o zaman şu an daha da güçlenmiş olmalı mesela. Ya da Kata kimlerle dövüşüp bu hâle gelmiştir acaba? KH yönünde geçmesi imkânsız. 19 yaşındaki bir velet, 48 yaşına gelene kadar öyle bir KH'ye ulaşmak için nelerini vermiş bir insanın seviyesine hemen gelecekse ben burada bir mantık göremiyorum. BH'ye gelirsek o yönden de mantığım almıyor. İstediği kadar ana karakter Luffy olsun. Mangakaların bu karakter şişirme olayından vazgeçip sadece 10-15 yaşa hitap etmediklerini anlamaları gerek. Kaldı ki Rayleigh'in Luffy'e söylediği dediğim gibi herkes için geçerli olmalı. G4 ile vücudu büyütüp güçlendirerek bir mantığa oturttu zaten. Yonkou diyoruz, sağ kol diyoruz. En azından onların bir ağırlığı olsun. Sanji-Luffy Kata ile dövüşse alsa yine tamam derim. Neyse herkes aynı düşünmek zorunda değil benim manga okurkenki bakış açım bu.

@amaneden meyve gücünden kasıt ne? Ben Dof'un meyvesini pek sevmedim. Kata'nın meyvesi ise logia özelliği gösteriyor ama haki de eklenebiliyor evrende zor görürüz böylesini bence.

Kız doğru spoiler vermiş. Luffy, Chips yani Kızartma Adası'na çıkmış sanırım. Ben Chips'i, Ships yani gemiler olarak anladım galiba.

B.haki yumuşamıyor zaten.Farkettiysen ''...gücünü meyve+b.hakiden alıyor ama Nami meyve gücünü düşürdü'' dedim.B.hakiyle alakalı bir şey demedim.Aynı şekilde Luffy'nin kendisi Cracker'in hakisini övüyor.Fiziksel olarak zayıflığını b.hakiyle kapatıyordu bence Cracker.Bu yüzden gücünün asıl kaynağı b.haki+meyve diyorum.
İşte haki olayı yanlış. Hakisini övmüyor orda. Savunmasını övüyor. Sonradan gelen orjinal çeviride b.haki kısmı yok. Zaten adamın kendisi de bisküvilerinin sertliğini övüyordu. Ben eğer o bisküvilerde b.haki olsaydı yumuşamaması gerekirdi diyorum. Çünkü b.haki bir tabaka gibi maddenin önünde oluyor. Ve b.hakinin yağmur geçirdiğini de sanmıyorum. O yüzden ıslanınca yumuşamaya başlıyor bisküvileri. B.hakisi de vardır elbet ama asıl olay bisküviler ve onları sınırsız üretebilmesi. Gücünü burdan alıyor.

@Roronoa Zoro

Yalnız Zoro bunu vurgulamadı hiçbir yerde? :D

Algı yapmıyorum. Kılıca bakıyor Mihawk'ın dedikleri aklına geliyor. Çizik var mı yok mu diye bakıyor.:D Ordan geliştiğini anlıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık