Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak mesela şu sayfa çok saçma. Adam temelleri öğreteceğim diyor. Burdan nasıl sadece temelleri öğreteceğini anlıyorlar aklım almıyor. Temel derken adam logia savunmasından, farklı şekillerde b.haki kullanımından, k.haki ile ada taramaktan, k.haki ile geleceği görmekten, meyve uyandırmaktan falan bahsediyor halbuki. Yoksa niye herşeyi öğrettim desin. Herşey dediği temeller olamaz, OLAMAZ! KESİNLİK OLAMAZ!

Çünkü temeli yetenekli olduğu halde 2 senede öğreneceğini öngören Ray hafif bön. Matematik gibi birşey, sayıları ve işlemleri öğretince direk integral falan alabilir insan. Cidden insan gerçekten hayret ediyor.
Aga eyvallah güzel demişsinde, burda hakiden bahsediyorlar ve hakinin temelini öğreticem diyor. Uyanışla ilgili neden birşey söylesin? Belki logia savunmasına bir çare üretebilirdi veya bilgilendirebilirdi. Ancak flashback'te söylediği gibi. Bu haki mevzusunun gerçek gelişimi seni zorlayacak, senden üstün biriyle kapışınca patlıyormuş. Ray'le ölümüne antreman yaparmıydı evet olabilirdi, ama bu kadar titiz düşünmekte çok zorlama. Oda böyle istemiş ve gayet güzel. Anlamıyorum yani :D

Edit:Basit bi cümle sonuçta, herşeyi öğrettim demesinin altında niye bu kadar fazla şey arandı veya forum niye buna çok takıldı onuda anlamadım. Haki hakkında konuşuyorlar ve spoilerdeki flashbacki gördüğümde ben bunu şöyle algıladım. Haki hakkındaki gerekli bilgileri vermiş yani.

Son düzenleme:
Aga eyvallah güzel demişsinde, burda hakiden bahsediyorlar ve hakinin temelini öğreticem diyor. Uyanışla ilgili neden birşey söylesin? Belki logia savunmasına bir çare üretebilirdi veya bilgilendirebilirdi. Ancak flashback'te söylediği gibi. Bu haki mevzusunun gerçek gelişimi seni zorlayacak, senden üstün biriyle kapışınca patlıyormuş. Ray'le ölümüne antreman yaparmıydı evet olabilirdi, ama bu kadar titiz düşünmekte çok zorlama. Oda böyle istemiş ve gayet güzel. Anlamıyorum yani :D
Ben de onu diyorum işte. Hakinin temelini öğreteceğim dedikten sonra herşeyi öğrettim demek temelleri öğrettim demektir. Temel eğitimi 2 yılda yetenekli olduğunu halde anca öğretmiş. Millet almış başını gitmiş, niye uyanıştan bahsetmedi. Vay efendim niye adadan haki master olarak çıkmadı bu çocuk diyorlar nerdeyse :(

Oo Rayleigh gömme şenlikleri mi? Çocuğun babasından dedesinden fazla yardım etmiş, adam değil muamelesi yapılıyor. Dedesi gibi ormana salıp devir de gel mi demiş, adam öğretmiş öğreteceğini KK olacaksan gerisini de sen keşfet bi zahmet demiş daha ne.
Tam olarak öyle yapmış ayyaş, ayık kaldığı zamanlarda ne öğrettiyse işte. Belkide sorun Lufy'de eğitim diye bunu ormana salıyorlar. Uğraşılacak gibi değil demek ki.:D

Tam olarak öyle yapmış ayyaş, ayık kaldığı zamanlarda ne öğrettiyse işte. Belkide sorun Lufy'de eğitim diye bunu ormana salıyorlar. Uğraşılacak gibi değil demek ki.:D
Kendi ailesinden daha vefakâr çıkmış yine. Garp gibi bebe haliyle canavarların içine salıp bak çarene dememiş. Öğretmiş, geliştirmiş. Gerisini kendisine bırakmış. KK olacak adamın hazıra konmaması lâzım bu kadar. Kendi keşfetmesi lâzım biraz da Ray de öyle yapmış.

Ray Hancock'un Luffy için gönderdiği sakeyi eti yerken Luffy'i ormana salıyormuş ya. Shabondy'de bu kadar rahat değildi. Resmen sefa sürmüş adam hayvanların yaklaşmadığı ağacın yanında sızıp kalıyormuş hergün. Sabah baş ağrısı ile kalkınca da Luffy'i dövüyormuş. Şrfsz.

Ray Hancock'un Luffy için gönderdiği sakeyi eti yerken Luffy'i ormana salıyormuş ya. Shabondy'de bu kadar rahat değildi. Resmen sefa sürmüş adam hayvanların yaklaşmadığı ağacın yanında sızıp kalıyormuş hergün. Sabah baş ağrısı ile kalkınca da Luffy'i dövüyormuş. Şrfsz.
Sabaody'de bu kadar rahat değildi derken?

Shakkie: Well, it isn't as though he's left the archipelago altogether... / Why don't you go search the bars and the gambling houses?
Luffy: We can just wait here for him to come back, right?
Shakkie: True, I'm sure he'll be back one day... though he hasn't returned for half a year now.
Luffy: HALF A YEAR?!
Shakkie: I suppose he just hangs around, finding women, borrowing beds here and there... / It's not that I'm worried about his health... / But, well, when he goes off, he just doesn't come back for a while. I guess that's just how former pirates are.
Luffy: So the engineer-ossan was a pirate too!

Adam yarım yıl dönmemiş karısına, aynı adada olmalarına rağmen. Shakky bile alışmış, kadınlar bulup, orda burda yatmıştır diyor. Tam zampara herifin teki. Sabaody falan fark etmiyor, her türlü rahat adam.

Kendi ailesinden daha vefakâr çıkmış yine. Garp gibi bebe haliyle canavarların içine salıp bak çarene dememiş. Öğretmiş, geliştirmiş. Gerisini kendisine bırakmış. KK olacak adamın hazıra konmaması lâzım bu kadar. Kendi keşfetmesi lâzım biraz da Ray de öyle yapmış.
Aslında olay öyle değil. Ray'in kumar borcu vardı, alacaklıları bunu bulmasın diye Lufy'yi eğitim bahanesiyle kandırdı, bir gözü de çıtır amazon savaşçılarında tabi. Baktı Lufy de geri, anlatsan anlamıyor, hadi git ormanda oyna diye saldı bunu. Kendi zevki sefa yaptı. Lufy arada bak bu teknik işe yaramadı deyince de süper kafa patlatmış, daha iyisi bul diye söyleyip tekrar salmış bunu ormana. Haklı mı dersen biraz hak verebilirim, Jinbei hikaye anlatırken dinlemeyen Lufy'ye belki başta anlatmaya çalışmıştır ama anlamayınca başından atmıştır. Monkey ailesine hiç girme, Dragon devrim ayağına kim bilir ne halt ediyor. Garp desen denizcilik bahane ego peşinde, yıllarca Roger'la beraber milleti kandırmışlar.:D

Adam gerçekleri söylüyor, kulak verin.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık