Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabaody'de bu kadar rahat değildi derken?

Shakkie: Well, it isn't as though he's left the archipelago altogether... / Why don't you go search the bars and the gambling houses?
Luffy: We can just wait here for him to come back, right?
Shakkie: True, I'm sure he'll be back one day... though he hasn't returned for half a year now.
Luffy: HALF A YEAR?!
Shakkie: I suppose he just hangs around, finding women, borrowing beds here and there... / It's not that I'm worried about his health... / But, well, when he goes off, he just doesn't come back for a while. I guess that's just how former pirates are.
Luffy: So the engineer-ossan was a pirate too!

Adam yarım yıl dönmemiş karısına, aynı adada olmalarına rağmen. Shakky bile alışmış, kadınlar bulup, orda burda yatmıştır diyor. Tam zampara herifin teki. Sabaody falan fark etmiyor, her türlü rahat adam.
Adada daha rahattı, beleş yemek, ye, iç, yat. Shabondy'de ise zenginleri dolandırmak zorunda ve gece öyle bankta uyuya kalırsan alırlar böbreğini. Shabondy'nin arka sokakları sıkıntılı. Hatırla, Zoro'yu nasıl sarmışlardı birden. Onun için adam resmen tatile çıkmış gibi oldu.

Rayleigh gibilerin bu seride yeri yoktur. Kötü örnek teşkil ediyor . Yazıklar olsun subliminal mesajlara maruz bırakıldık Rayleigh uzerinden.

Ray adamın dibidir, sadece şu ace konusunda biraz şüphelerim var o kadar, adamın üstüne gitmeyin daha ne yapsın luffy için anlayamıyorum.

Son düzenleme:
Alakasız şeyler yazmışsın. Benim tavrım zaten böyle olan kişilere karşı. Üstüne alınması gereken alınıyordur emin ol. Senin de hedefinin ben olduğunu düşündüğüm için açıklama getirdim. Big Mom'dan güçlü olmaması yenilmesi için sebep değil. Zira Luffy zaten her zaman Big Mom'dan güçsüzken onu yenmeye çalışacaktır. Luffy'nin bu rakiplerini aşmadan yenmesi o seviyeye gelmesi gibi bir lüksü olsaydı bu çoktan gerçekleşirdi. Orda bunu anlattım zaten. Evet kudurun saldırgan bir ifade değil. Çünkü zaten şu an onların durumunu yansıtıyor. Bazıları harbi bunu yaşıyor. Yani kudurduklarını görüyoruz. O yüzden her ihtimali bir şekilde karalama ihtiyacı duyuyorlar. Sözüm de onlara zaten. BM inmeyecek çünkü Luffy'nin böyle bir amacı yok. BM'yi alamaz demedim. BM inmeyecek demek Luffy alamaz demek değil. Zaten BM'nin inmeyeceğini düşünmemde ki sebepler Luffy'nin öyle bir gaye de çizilmemesi ve Editörün yaptığı arc'ın yarısının bittiği sözleriydi. Mantığını merak ettiysen budur.

Alakasız yerlerden olayı farklı yerlere çekmeye çalışıyorsun.

Edit: Bu her arc oluyor. Cracker de vasıfsızlaştırılmaya çalışıyordu. Beşinci adamdı. Hiçbir mantığı yoktu ama Cracker 5. adamdı ve Bobbin 1.adamdı. Luffy 5.adamda böyle bir duruma düşüyorsa 1. adama karşı ezilir büzülür deniliyordu. Şimdi durum bu noktaya gelince olaya yine kurp bulmaya çalışıyorlar. Luffy bir anda bu adamları yense yenecek olsa ''aaa sıktı ama adada bulduğum teknik var şimdi onu kullanacağım çok mantıksız. Neden daha önce kullanmadın '' diye sözler söyleniyor. Sonra bakıyoruz öyle değil olay Luffy bu adamı aşarak yenecek oluyor. Bu sefer de buna bir söz söyleniyor. Ne yapacak bu çocuk? Ben bunu gördüğüm adama kudurun her zaman derim. Çünkü kuduruyordur.
Kardeşim üslubunu beğenmiyorum. Problem bu. Bunu da normal görüyorsan beni alıntılama artık. Hedefim falan değilsin. Selametle.

Bazı arkadaşların acilen türkçe dersi alması lazım mesajlarını okurken gözlerim kör oluyor @amaneden
Türkçe hocaları Rayleigh gibiymiş galiba. Türkçe'nin temelleri diye başlayıp her şeyi öğrettim diyerek salmış topluma :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık