Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü çok beğendim. Katayla Luffynin dövüşü güzel ilerliyor. Dof'un yaşadığı durumu şuan Luffy yaşıyor Kataya karşı. :D Oda'nın hiç sırtı yere gelmedi Katakuri'nin demesi dövüşü Luffy'nin kaybedeceği ama KAtanın sırtını yere getireceğini çağrıştırdı bana.
Germa'da anca çöplerle hava yapsın, Kata ne güzel teklemişti nijiyimi ne. : D
Gel bu yanlıştan dön biremin. Luffy Kata'yı fena dövecek.

Sırtının yere gelmemesi muhabbeti beni bi kıllandırmadı değil. :D Ama bence oda Kata'nın sırtını ilk defa yere getirip Luffy'yi öyle dengeleyecek gibi ama bakalım.
Aksine seni bu yönde kıllandırmalıydı. Sırtı yere gelmedi lafı geçtiyse aksi olacak büyük ihtimal.:D Bir de Luffy'i ezecek şekilde bahsediyor. Senin gibi bir böcek ona meydan okuyamaz diyor Brulee. Adamın sırtı şimdiye kadar yere gelmedi. Bunlar çok tanıdık şeyler. Klasiktir.

Aksine seni bu yönde kıllandırmalıydı. Sırtı yere gelmedi lafı geçtiyse aksi olacak büyük ihtimal.:D Bir de Luffy'i ezecek şekilde bahsediyor. Senin gibi bir böcek ona meydan okuyamaz diyor Brulee. Adamın sırtı şimdiye kadar yere gelmedi. Bunlar çok tanıdık şeyler. Klasiktir.
Son dönemlerin tek bir kalsiği var o da Luffy'nin eşek sudan gelinceye kadar dövülmesi yada kaçması :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık