Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bahsettiğin adam sıradan bir Yonkou değil. Efsanevi bir korsan ve bu serinin en güçlü adamı. Şöyle varsay; Yaşlının da hasta hali ile MF'de savaşıyor ve ona rağmen BB gelmese adayı kendisiyle bir götürecek. Genç ve zirve haline var sen düşün. Ek olarak en büyük sıkıntı da meyvesi. O kadar sakat bir meyve ki dünyayı yok edecek meyve diye geçiyor. Bu kadar hazırlık yapılması da 'Yonkou' için değil 'Efsanevi Korsan ve Gura Gura no Mi' için hazırlık yapılıyor. Arada ki farkı es geçip Yonkou>Amiral demek mantıksız.

Big mom'un Ruh vermesi, bence kendi ruhunu parçalara bölmesi bununda bir sınırı olsa gerek, olmasaydı sadece zeus ve promethus olmazdı toprak su filan.... big mom bile olsa gücünun bir sınırı bir zayıflığı olması lazım. Biraz mantıksız gibi..

Koca Ana tek başına bile ordular gücünde bir kadın. Daha beş yaşındayken kadın için ilerde Amiral ya da Filo Amirali olur deniyor. Gördüğümüz üzere bunları bile aşmış.

Bölümü çok beğendim. Katayla Luffynin dövüşü güzel ilerliyor. Dof'un yaşadığı durumu şuan Luffy yaşıyor Kataya karşı. :D Oda'nın hiç sırtı yere gelmedi Katakuri'nin demesi dövüşü Luffy'nin kaybedeceği ama KAtanın sırtını yere getireceğini çağrıştırdı bana.
Germa'da anca çöplerle hava yapsın, Kata ne güzel teklemişti nijiyimi ne. : D

Bölümü çok beğendim. Katayla Luffynin dövüşü güzel ilerliyor. Dof'un yaşadığı durumu şuan Luffy yaşıyor Kataya karşı. :D Oda'nın hiç sırtı yere gelmedi Katakuri'nin demesi dövüşü Luffy'nin kaybedeceği ama KAtanın sırtını yere getireceğini çağrıştırdı bana.
Dimi ya. İki saat önce Kata'dan tek yiyen bunlar değilmiş gibi kasılıyorlar bir de utanmadan. :D

Bu arada çeviriyi yeni okudum. @Smoker sanırsam bir harf hatası olmuş. Notra değil de nostra castello olmalı kalenin ismi. di nostra vita. Dante sağ olsun.

Niji olsa gene iyi İchiji'yi tekledi, One Piece'in ibretlik tek atmalarına kafadan giriş yaptı Germa ailesinin en güçlü görülen üyesi.

Dimi ya. İki saat önce Kata'dan tek yiyen bunlar değilmiş gibi kasılıyorlar bir de utanmadan. :D
Rezil bi oluşum bu germa, daha doğrusu üyeleri öyle. :D Reiju hariç. :a:

Niji olsa gene iyi İchiji'yi tekledi, One Piece'in ibretlik tek atmalarına kafadan giriş yaptı Germa ailesinin en güçlü görülen üyesi.
Birde Luffy'yi Zoro'yu falan aldırıyorlardı bu adama. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık