Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama buda yani , ne 700'ü yahu.

Kuma gibi adam 296 kimse Lord ödülü dondu demesin.

Şu an biz farklı bir seri izliyoruz. 2 yıl önceki One Piece , şimdi okuduğumuz Two Piece.

Güçler ödüller çok farklı artık. Seriyi 5 yıl planlayıp 25 yıl yaparsan ilerde boyle dolanırsın.

Sen de bu kadar desteksiz konuşmak zorunda değilsin. Kasma kendini.

Adamın serisini adamdan iyi bilecek kadar egoist olunmaz arkadaşlar. Bir şunun farkına varın.
Seri hakkında hangi yorumları yapabileceğimizi belirleyip, sitenin en üstüne as istersen. Bu sayede hepimiz senin görüşlerini tekrar edebiliriz.

İki rütbe aldığınızda, insanların görüşlerini baskılayabileceğinizi düşünmek gibi bir sanrınız var. 5-6 yıl beklersen, mezun olduğumda tedavi ederim.

Bu ödüller korsanlık sürelerinden dolayı böyle şişkin. Mesela Law, Luffy muhtemelen en fazla 3 senedir korsan ama perospero falan belkide 20 senedir korsan. Yani Luffy bu güçte 20 senelik korsan olsa ödülü en az 800 civarı olurdu herhalde. Yoksa Luffy veya Law bu Perospero ile vs atsa fazla uzun sürmez bence.

Sen de bu kadar desteksiz konuşmak zorunda değilsin. Kasma kendini.

Adamın serisini adamdan iyi bilecek kadar egoist olunmaz arkadaşlar. Bir şunun farkına varın.
Kusura bakma ama sen de her şeyi körü körüne savunuyorsun, Oda olsa senin kadar savunamaz. Oda en iyi mangaka, 20 yıldır çiziyor, adam işini biliyor, o zaman hiç eleştirmeyelim. Geçen bölümde dediğimi bu bölüm Oda yaptı,geç yaptı ama onu da kabul edelim. Geçen hafta diyordun yakalamanın manası ne diye ben de adamın meyvesi herkesi yerine yapıştırıyor niye adamlarının dövülmesini izliyor dedim. Bu bölüm başı direkt Oda dediğimi yaptı, senin geçen hafta savunmaların çöp oldu.

Bir şey yazmayacaktım ama bir kişi üzerinden genele hitap edince ben de taştım.

Kusura bakma ama sen de her şeyi körü körüne savunuyorsun, Oda olsa senin kadar savunamaz. Oda en iyi mangaka, 20 yıldır çiziyor, adam işini biliyor, o zaman hiç eleştirmeyelim. Geçen bölümde dediğimi bu bölüm Oda yaptı,geç yaptı ama onu da kabul edelim. Geçen hafta diyordun yakalamanın manası ne diye ben de adamın meyvesi herkesi yerine yapıştırıyor niye adamlarının dövülmesini izliyor dedim. Bu bölüm başı direkt Oda dediğimi yaptı, senin geçen hafta savunmaların çöp oldu.

Bir şey yazmayacaktım ama bir kişi üzerinden genele hitap edince ben de taştım.
Benim geçen hafta neyi savunduğumu anlayamadığınız için konuyu kapatmıştım ben. Tamamıyla böyle olabilir, şöyle olabilir diyordum. Geçen hafta savunduğum şey ne olacağını ve Oda'nın kafasında ne olduğunu bilmediğimiz için bir yorum yapmamızın bir anlamı olmadığıydı. Siz sürekli gömmeye çalıştığınız için ben körü körüne savunuyor oluyorum.

Bu konunun da bundan bir farkı yok. Mantıklı bir şekilde eleştiri yapan adama sesimi çıkarmıyorum zaten. Mantıksız eleştiri yapanı görürsem forumun herhangi bir üyesi gibi eleştirisini eleştiriyorum. Adam 20 senedir seri çiziyor, ödül vermiş. Ödül hoşlarına gitmiyor diye eleştirmek, eleştirir midir? Bunun mantıksızlığını söylemem savunma mıdır?

Alıntıladığın yorumdaki son cümlem, genele hitap ediyor, evet. Niye? Çünkü ödül hoşlarına gitmiyor diye eleştiriyorlar. Taşacak bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık