Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
butun ft'den bahsetmedim, bu konu uzerine parmak bastim, karekterleri oldurmeden, bariz bir sekilde gostermisken bile, mucizevi bir sekilde kurtulmalari pekte sevindirici bir durum degil, hele ki okuyucu kitlesi cocuk olmayan bir manga'dan bahsediyorken.
Berserk olmasini beklemiyorum, ama bazen karekterlerin gitmesi lazim, neredeyse 900 bolum 64 olüm var.
Fbleri çikarinca kaç ölüm kalıyor, orası önemli. Ace - WB. Vergoyla Monet ölmemiştir büyük ihtimalle. Bir şu arc 2 kişi bonibonla öldurüldü BM de iki oģlunu öldurdu ama gereksiz öldürmek için yapılan kıyımlardi kabul edilemez.

Perospero tam bir sanatçı. Güzel bir bölümdü hızlı ve sürükleyiciydi. Patlamadan dolayı Linlin yana doğru düşmüş sanırım çizimi net değil. Bu patlamadan Pedro sağ çıkarsa ilerde Necromencer Necromencer meyvesi çıkar Ace, Edwart artık ölen kim varsa geri döner :oleyo:

Vay be. Seni unutmayacağız Pedro reyiz. (Pell gibi ölmemezlik yapacaksan hiç yapma ama :() O devasa yıldırımdan etkilenmeyen Bigmom bu patlamadan etkilenirse pek mantıklı olmaz gibi aslında. Dahası bu arc mini nükleer bombalarla ünlü oldu resmen. Füzeler falan da cabası.

Kata da bildiğiniz lastik çıktı iyi mi. :/ Güzel bir meyvesi var aslında. Fakat dövüş bitecek burada sanırsam.

Jinbe bitti, Pedro başladı. Her seferinde kendilerini feda etmekten bahsediyorlar. Bıktık yeminle. Hele Jinbe ta Marineford'dan beridir bir türlü ölemedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık