Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm bence abartıldığı kadar kötü değildi. Momın da eziklendiğini düşünmüyorum. One Piece in ana karakteri Luffy arkadaşlar bırakın biraz torpil olsun. Bence hala zor durumdalar. Sadece tayfanın yetenekleri mom ın antisi olduğu için normalden fazla iş yaptı Nami, Brook.

Şöyle ki diğer yonkoulardan mekanında canını vermeden adam alamazsın. Oda nın çizmek istediği bir profil vardı ve onu burada hayata geçirdi. Bu da onun hayal dünyası. Diğer yonkoularda da çeşitli tuhaflıklar göreceğimizi düşünüyorum. İçlerinde hiç güldürmeyen hep ciddi duran efendi adam görünümde sadece wb vardı. Bb luffy nin neredeyse kopyası. Shanks ciddi de olsa Roger gibi özgür ama şapşal bir adam. Kaidou sarhoş saldırgan bir tip. Yani her yonkou zaten birbirinden farklı. Mom a olan şeyler diğerlerinden beklenmemeli ama başkalarının da başka çeşit hayal kırıklığı oluşturabileceği unutulmamalıdır

Bölüm yine fena değildi ya. Eğer fight çıkmadan kaçarlarsa ki öyle olucak BM'nin gerçek gücünü cartını curtunu illa görücez o hayal kırıklığı atılcak zihinlerden.Herşey mantıklı plan zaten kadını zayıflatmaktı, bunu yapıyorlar ve şimdide kaçıyorlar. Biraz sabrediyorum tabi ne olacak diye. Bu arada bişey sorucam bu kapaktaki hikayeler meanwhile tarzında mı? Yani gerçek mi?

Bölüm yine fena değildi ya. Eğer fight çıkmadan kaçarlarsa ki öyle olucak BM'nin gerçek gücünü cartını curtunu illa görücez o hayal kırıklığı atılcak zihinlerden.Herşey mantıklı plan zaten kadını zayıflatmaktı, bunu yapıyorlar ve şimdide kaçıyorlar. Biraz sabrediyorum tabi ne olacak diye. Bu arada bişey sorucam bu kapaktaki hikayeler meanwhile tarzında mı? Yani gerçek mi?
Evet gerçek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık