Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle ki diğer yonkoulardan mekanında canını vermeden adam alamazsın. Oda nın çizmek istediği bir profil vardı ve onu burada hayata geçirdi. Bu da onun hayal dünyası. Diğer yonkoularda da çeşitli tuhaflıklar göreceğimizi düşünüyorum. İçlerinde hiç güldürmeyen hep ciddi duran efendi adam görünümde sadece wb vardı. Bb luffy nin neredeyse kopyası. Shanks ciddi de olsa Roger gibi özgür ama şapşal bir adam. Kaidou sarhoş saldırgan bir tip. Yani her yonkou zaten birbirinden farklı. Mom a olan şeyler diğerlerinden beklenmemeli ama başkalarının da başka çeşit hayal kırıklığı oluşturabileceği unutulmamalıdır
İşte beklediğim yorum. Yonkolar tuhaf yaratıklar her birinin bir takıntısı vardır dediğin gibi.

Shanksin aşırı bir tepki vereceğini düşünmiyorum sadece gülecektir ve bizim oğlan büyümüş ve arkadaşları var diye gurur duyacaktır.

İşte beklediğim yorum. Yonkolar tuhaf yaratıklar her birinin bir takıntısı vardır dediğin gibi.
Takıntısı illa ki olmalı. Kusursuz olurlarsa zaten inme ihtimalleri yok denecek kadar az iken imkansız olur. Bunu eleştiren arkadaşların sinirini bozan şey LinLinin takıntı uğruna hem ruhsal hem fiziksel hemde prestij açısından bu kadar çok zarar alması ve bu zararı veren tarafın hiç zarar almaması. LinLini "Ben bir şey kaybediyorsam sende bir şey kaybetmelisin" lafıyla tanıdık. Şuan bizimkiler bir şey kaybetmiyor sinir bozan şey bu. Belki ilerleyen bölümlerde kaybederler.

Shanksin aşırı bir tepki vereceğini düşünmiyorum sadece gülecektir ve bizim oğlan büyümüş ve arkadaşları var diye gurur duyacaktır.
Shanks zeki adam. WB ve Sengoku, Ace'in Rogerin oğlu olduğunu anlamışlarsa Shanksta anlamıştır. Eski rahmetli kaptanının oğluna kılıç çeken tavır koyan adam Luffy'nin ayakçısına sessiz kalmaz en azından bir ders verir. Öldürür keser biçer demiyorum lakin en azından Luffy'nin adamı diye ona güzel bir ders verir. Niye verir? Yonkou kimin umrunda diye takılırsa diğer Yonkouların kendisi kadar sessiz kalacağını düşünmediğinden verir. Yani bak Barto kardeş ben sana güzel bir ders verdim korkuyu yaşattım Yonkou demek böyle bir şey demek. Canını o şapkanın hatrına bağışlıyorum diğer Yonkouların bölgesindeyken böyle cirit atma canını yakarlar mefta olursun dikkatli ol! tarzında yaklaşır gibime geliyor.

Enerjisi bitti denen adam Pro'ya jet gatling atıyor tüfek gibi saydırıyor nasıl biten enerjiyse artık.

Şunu bir türlü anlamadılar.Luffy zaten sadece 1 yumruk tek saldırı yapacağım dedi ve yaptı.Sonrasında g4 formundan çıktı.Çıkarken de gücünü kaybediyor halsiz düşürüyor bir anlığına.Teknikten çıkması bile meşakkatli yani.Bu sebeple Luffy'nin ölüp bittiğini düşünmüyorum yanlış yorumlanıyor.Bir bardak süte dişi çıkan adamın Sanji'nin yemeklerinden sonra enerji almaması mümkün değil ayrıca.

Takıntısı illa ki olmalı. Kusursuz olurlarsa zaten inme ihtimalleri yok denecek kadar az iken imkansız olur. Bunu eleştiren arkadaşların sinirini bozan şey LinLinin takıntı uğruna hem ruhsal hem fiziksel hemde prestij açısından bu kadar çok zarar alması ve bu zararı veren tarafın hiç zarar almaması. LinLini "Ben bir şey kaybediyorsam sende bir şey kaybetmelisin" lafıyla tanıdık. Şuan bizimkiler bir şey kaybetmiyor sinir bozan şey bu. Belki ilerleyen bölümlerde kaybederler.

Shanks zeki adam. WB ve Sengoku, Ace'in Rogerin oğlu olduğunu anlamışlarsa Shanksta anlamıştır. Eski rahmetli kaptanının oğluna kılıç çeken tavır koyan adam Luffy'nin ayakçısına sessiz kalmaz en azından bir ders verir. Öldürür keser biçer demiyorum lakin en azından Luffy'nin adamı diye ona güzel bir ders verir. Niye verir? Yonkou kimin umrunda diye takılırsa diğer Yonkouların kendisi kadar sessiz kalacağını düşünmediğinden verir. Yani bak Barto kardeş ben sana güzel bir ders verdim korkuyu yaşattım Yonkou demek böyle bir şey demek. Canını o şapkanın hatrına bağışlıyorum diğer Yonkouların bölgesindeyken böyle cirit atma canını yakarlar mefta olursun dikkatli ol! tarzında yaklaşır gibime geliyor.
Luffy lerin birşey kaybetmeden kaçmasından bende rahatsızım birinin ölmesini beklerdim en azından. Shanks konusunda haklısın yonkonun ağırlığını göstermesi gerekir biryandan da luffy yi korsanlığa gazlayan kendisi olduğu için birşey demeden geçiştirir belki diye düşüniyorum ama bartolomeonun sağlam bir dayak yeme ihtimali de var.

Luffy lerin birşey kaybetmeden kaçmasından bende rahatsızım birinin ölmesini beklerdim en azından. Shanks konusunda haklısın yonkonun ağırlığını göstermesi gerekir biryandan da luffy yi korsanlığa gazlayan kendisi olduğu için birşey demeden geçiştirir belki diye düşüniyorum ama bartolomeonun sağlam bir dayak yeme ihtimali de var.
Luffy'nin ve Bartolomeonun iyiliği için ayarı verir. Yani ders niteliğinde bir dayak atar. Çünkü bu aklı havada tavırları ile diğer Yonkoularada aynısını yaparlarsa hayatları riske girebilir. Herkes Shanks kadar merhametli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık