Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece yarim Luffy tayfasi degil icerideki Bege'in ihaneti, beklenmeyen anda patlayan bomba ve BM'nin yemek krizi bu hallere soktu. Ben de Sai ile Reverie'ye giris bekliyorum ve en fazla 5 bolum falan cizer diye dusunuyorum.

Enel'in nasıl bug bir karakter olabileceğini bildiğinden E.oda onu aya boşuna yollamamış.

Yıldırım gücü acayip tehlikeli ve sorunlu bir güç. Enel seri için hayırlı olmuş aradan çıkarak.

Gerçi o yıldırım Bigmom'u daha fazla kızdıracak. Karı Hulk gibi birşey öfkelendikçe güçlenir bu.

Enel'in nasıl bug bir karakter olabileceğini bildiğinden E.oda onu aya boşuna yollamamış.

Yıldırım gücü acayip tehlikeli ve sorunlu bir güç. Enel seri için hayırlı olmuş aradan çıkarak.

Gerçi o yıldırım Bigmom'u daha fazla kızdıracak. Karı Hulk gibi birşey öfkelendikçe güçlenir bu.
Dünde yazmıştım, pastayı unutup ciddi dalabilme ihtimali var- Oda Linlini bayıltmazsa:S-, daha önce bu kadının ne ruhuna ne bedenine bu kadar acı veren birşey olmamıştır:D

Mom o kadar çok ezildiki illaki bi karizma koyacaktır ortaya. Ulan koskoca yonkosun. Wb herkesi teklerken bu veletleri bile dogru düzgün kovalayamıyo. Ben büyük bi karizmatik hareket bekliyorum momdan. Bakalim noolacak.

Kadının geçmişini gördük. 5 yaşından beri bir başkası tarafından manipüle ediliyor. Bence müstahak. Zira içinde bulunduğu konumu hak etmeyen kişilere gerçek hayatta da rastlamak mümkün. Tüm yonkoular belirli bir ağırlığa sahip olan kişiler olmak zorunda değil. Hepsi kasıntı kişiler olsa hoş olmazdı zaten. Karakterlerine baktığımız zaman hepsi birbirinden farklı. Kadının bu tür zaafları olsa bile daha çizik atan olmamış. Kendi çocuklarının ruhunu çekiyor. Şeker için ada yaktırıyor vesaire birçok şekilde gösterdi ağırlığını zaten. Benim açımdan bu bölümlerin ve böyle bir karakterin bir olumsuz yanı yok. Aksine oldukça hoşuma gidiyor.
Neye dayanarak bunu ileri sürüyorsun merak ediyorum. Adam 5 yaşındaki BMyi yanına aldı, bu zaten olması gereken bir şey 5 yaşında yahu bebek daha. Sonrasinda manipule ettiği bir sahne göremedim ben. BM gayet aklı başında bir kadın, laf dinliyor, fikir üretiyor, talimat veriyor. Tatlı krizi saçmalığı dışında Yonkoluğunun eleştirilecek bir tarafı yok bana kalırsa.

Yanlız lucci den beri lütfü nün adam akıllı dövüşdüğünü görmedim bari kaçmadan mama ile çıtırdan bi dövüşse en azından direkt KAİDO a neden yürüdüğü az da olsa belli olur

Neymiş jinbei adam ya adam pro yu durdurduğu için yav loser ceaser bile pro yu durdurur hatta gas gas ile pro yu tarihe gömer alt tarafı havayı manipüle edecek kasmadan hemde :at::at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık