Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde ciddi ciddi kurgu BM'nin baygın kalması,gemidekilerin de düşmesi ve tayfanın kaçması,şeklinde devam ederse seride ki en güçlü karakter eneldir. Enel> All

Koskoca OP'yi sadece bir karakterden ibaret gormek, icerdigi bir suru unsur varken sadece biri uzerinden ele almak -dovus gibi- bana basit bir bakis acisi gibi geliyor.
Mesela Enel'i seviyorum ama o kadar voltla carpiyordu olduremiyordu bir piyonu bile sevdigim karakterin gucunun icine etmis Oda elestirisini anlayabilirim. Ya da dovusler guzel olmadi bu ARC beklentilerimi dovus yonunden bosa cikardiyi da anlayabilirim. Ama X karakteri kendi gibi davranmiyor -ne kadar hayali bir evren olsa da insan cizildiginden ve 19 yasinda bir cocuk okudugumuzdan gelisim gostermesi normaldir, ya da bazi fikirlerinden donmesi- diyip manga birakanlari, ara verenleri, sirf dovuslere odaklanip tum ARC'taki diger unsurlari gormezden gelenleri anlayamiyorum.

Oda One Piece'ten soğutabilirim mi diye denemeler yapıyor. Ve çokta başarılı oluyor. OP'un en kötü bölümleri. Mantıksızlıklar almış başını gitmiş. Luffy karakterinin içine etmiş. En iyisi bir süre OP'tan uzak kalmak.
Bu kararını destekliyorum. Gerçek One Piece bu değil!!?1

Shanks'ın bayrağı yakıp yonkoları kim takar demek kolay Barto efendi. Kaido'nu bayrağını yaksana bir. :D Kaido'nun karşısına çıktığında öğrenirsin umursamayı. :D

Bölüm yorumum bu kadar. Kapak harici üzerine konuşulacak hiçbir şey yok. :(

Bizimkilerin BM den kaçması hayal gibi bir şey oldu şu olur zayıflar bu olur dikkati dağılır bizimkiler kaçar felan diyip durduk ama öyle olacağa benzemiyor kitap hapishanesi isyanı yetersizdi,Germa66 dan çok über bir güç çıkmadı,Bege'in planı ve füzeler işe yaramadı,ayna dünyası ihtimalide kapandı,bomba da kalıcı bir çözüm sunmadı
BM kendi silahı olan Zeus tan saldırıda yedi muhtemelen bir kaç saldırı daha yiyecek ama çizik bile almayacak amaç yonkou nun dayanıklılığını göstermek bana kalırsa.
Katakuri ve Smoothie oyuna dahil olacak mı yani bu arc düşecekler mi pek sanmıyorum Katakuri nin bir şekilde gemiden uzaklaşması lazım.Katakuri ve BM crew ile olacak bir vs yi kaldıramaz bizimkiler olursa da gereksiz yere uzar zaten yeterince dövüştüler.
Germa66 da ortada yok onlarda güzel bir giriş yapabilirler belki.Tayfanın bir şekilde BM den ağır bir yara alacağını düşünüyorum healer olarak Reiju devreye girebilir eğer zehirlenirlerse(pro ve zeus un iptal olması sonucu aklıma mide asidi tarzı bir şey geliyor).
Kurtuluş olarak Pudding çok kritik burada Sanji ye takıntılı bir şekilde aşık olmuş gibi gerçekten bizimkilere yardım etmek istiyorsa BM yi bir şekilde kandırıp hafızasıyla oynayabilir ya da BM ye hatırlamadığı bir takım şeyleri hatırlatabilir Pudding in meyve gücü çok önemli üstelik kendi tayfasından BM dışında Pudding in meyve gücünü kimse bilmiyor.
Reiju,Germa66,Pudding bu üçlü önemli rol oynayacaklardır.
Normal yollardan savaşara BM ile başa çıkmalarının bir çaresi yok gibi.
Ekstra olarak kapak hikayesinde Barto nun Shanks ın bayrağını yakması "Yonkouları kim takar" sözü arc la çok uyumlu Shanks ve Barto yu aynı karede görmek isterim açıkçası :D
Birde söylemeden geçemeyeceğim Oda bu arc Nami ve Brook a show yaptırdı resmen Sanji den daha fazla işe yaradılar
Nami nin BM yi yıldırımla vurma sahnesi ve Perospero tarafından Brook a yapılan "eğer kaçarsanız sizi görmezden gelebiliriz" ikazına kılıç çekerek yanıt vermesi güzel sahnelerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık