Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 873 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege'yi hala kaale alan mı var len? Roketlerin Mom'ı perişan edeceğini, kulenin devrilmesiyle Mom korsanlarının öldüğünü düşünen bir herif bu :D O değil adamın güçlü olduğuna dair verdiği hiçbir izlenim yoktu. Yani bir beklenti oluşturulmadı Germa'da ki gibi onu diyorum ben.
Roketler işe yarayabilirdi ama kadının çığlık atacağını hesaplayamadı. BM'nin öyle rezil bir duruma düşmesi Bege'in planıyla gerçekleşti. BM korsanları kule devrilince ölebilirlermiş Streusen olmasa. Streusen'i hesaba katmadı belli ki ya da yeteneğini tam olarak bilmiyordu. Gerçek hayat gibi OP. Bunu genelde yorumlarımda belirtiyorum zaten. İnsanların dedikleri yanlış çıkabilir en büyük örnek benim için Moriah çöpüdür. Yine de BM korsanları içinde yaşamış birinin söylediklerinden güçlü olduğunu düşünenlerin çıkması normaldir.

Bigmam eğer cidden uçuyorsa luffylerin ortasına insin:D sonra ver allahım ver sopayı. 1-2 Kişi yaralansa ölüme yakınlaşsa şu luffy görse olayı oda çıldırsa bigmama çıldırmanın nasıl bişey olduğunu gösterse :D ah keşke:D

Bigmam eğer cidden uçuyorsa luffylerin ortasına insin:D sonra ver allahım ver sopayı. 1-2 Kişi yaralansa ölüme yakınlaşsa şu luffy görse olayı oda çıldırsa bigmama çıldırmanın nasıl bişey olduğunu gösterse :D ah keşke:D
Herkesin yapabileceği ve yapamayacağı şeyler vardır. Ateş olsa cirmi kadar yer yakar :D

Aynen dediğin gibi Zeus'un üstüne düşmüş.

Bege'in hakkında söyledikleri kimileri için güçlü hissi uyandırmıştır. Yoksa bir şeyini görmedik ben de güçlü ya da güçsüz tarzı bir düşünceye kapılmadım.
Şu an olabilecek senaryolar:
1-Jinbei, Pedro, Luffy, Sanji BM'ye dalar, bu arada Chopper BM'nin hastalığını çözmeye çalışır, BM korsanları bu arada gelir. Eğer BM kandırıldığının farkına varıp sinirini kendi tayfasından çıkarmazsa bizimkilerin kurtulma ihtimali yok. Kendi tayfasına dalarsa Chopper bunu iyileştirecek şeyi bulur ya da zayıflatılmış BM'ye Pudding hafıza temizliği yapabilir veya BM kendi tayfasına dalarken kaçarlar.
2-Jinbei, Pedro, Luffy buna dalarlar. Sanji o arada pasta hazırlar. BM korsanları gelir. Gerisi 1'de yazdığımla aynı senaryo.
1 ve 2'de yazdığım senaryoda birinci ve ikinci seçenekler bana mantıklı gelmiyor. BM korsanları bizimkiler bunları kurtardı diye salmazlar herhalde. Öyle bir şey olursa Luffy vs BM savaşı yalan olur ilerisi için. Üçüncü seçenek gerçekleşecek gibi geliyor. BM kendi tayfasına dalarken aradan sıvışacaklar.
Mom bizimkilere pasta nerede diye soracaktır zannımca. Böylece bilgiyi kapan Nami cinliğini konuşturur, Sanji olaya müdahale eder bu vesileyle diye düşünüyorum. Çoppalık bir durum yok, kadının sakinleşmesinin tek yolu şu zamana kadar ki en lezzetli pastayı yemesiyle olurmuş ancak. Bu noktada ben Chiffon yalan olur diyorum zaten, yani beklenen şey daha önce tadılmamış bir lezzette bir şey. Chiffon'dan pastalar yemiştir bu kadın. Zaten Chiffon şu an Bege'yle kaçış yolunda. Mom'ın sinirini orada bizimkiler varken kendi tayfasından çıkarması da saçma olur bana göre. Önce bizimkileri elden geçirir. Dolayısıyla bizimkilerin bir çözüm bulması gerek. Bir yandan kapışma sürerken diğer yandan hazırlık olabilir.

Mom bizimkilere pasta nerede diye soracaktır zannımca. Böylece bilgiyi kapan Nami cinliğini konuşturur, Sanji olaya müdahale eder bu vesileyle diye düşünüyorum. Çoppalık bir durum yok, kadının sakinleşmesinin tek yolu şu zamana kadar ki en lezzetli pastayı yemesiyle olurmuş ancak. Bu noktada ben Chiffon yalan olur diyorum zaten, yani beklenen şey daha önce tadılmamış bir lezzette bir şey. Chiffon'dan pastalar yemiştir bu kadın. Mom'ın sinirini orada bizimkiler varken kendi tayfasından çıkarması da saçma olur bana göre. Önce bizimkileri elden geçirir. Dolayısıyla bizimkilerin bir çözüm bulması gerek. Bir yandan kapışma sürerken diğer yandan hazırlık olabilir.
Perospero'nun yalan söylediğini anlarsa dalabilir kendi tayfasına. Bir yandan kapışma sürerken kısa sürede pasta hazırlanamayacağını göz önüne alarak BM korsanlarının da oraya geleceğini düşündüm. Böyle bir senaryoda imkânsız kurtulmaları bence :/

Katakuri luffy'nin peşine düşmüş BM gelene kadar bizimki bunu pataklamasın. :)
BM çoktan inmiş bizimkilerin tepesine.

Perospero'nun yalan söylediğini anlarsa dalabilir kendi tayfasına. Bir yandan kapışma sürerken kısa sürede pasta hazırlanamayacağını göz önüne alarak BM korsanlarının da oraya geleceğini düşündüm. Böyle bir senaryoda imkânsız kurtulmaları bence :/

BM çoktan inmiş bizimkilerin tepesine.
Bizimkiler yalan olduğunu çaktırmayabilir diyorum işte ben. Ayrıca çaktırsa bile orada hasır şapkalar kaçarken onları bırakıp tayfasına hıncını çıkarmaya dönmez Mom. Önce bizimkileri elden geçirir, kendi tayfasını sonraya bırakır. Pasta işini de Sanji'yi hafife alıyorsun. Bu adam yemekleri, yiyecekleri şak diye yapıyor hep. Gerçek hayattaki gibi düşünmemek lazım.

Kardeş senin dediğim şey her arcta Natsu'nun yaptığı şey ki sıkıcı oluyor bir yerden sonra. Luffy olsa olsa Katakuri'nin dengi ki o da en iyi halinde ve karşıdakinin gücü hakkında yeterli bilgi sahibiyse.

Dövüş sahasının değişmesi bir korkutmadı değil beni. Ayrıca Sanji bu kadına pasta yapsa tamam siz gidin mi diyecek? Kendine geldiğinde öncesini hatırlamıyor. Jinbei arc başında yardım etti de ne oldu. Ayrılmasına bile izin vermedi. Sanji'yi, tayfayı hiç bir şeyi bırakmaz kadın.

-Pudding hafızaya reset atar
-Adaya müttefik gelir
-Carmel'in ruhu içinden çıkarılır Linlin'in.
-Luffy ve müttefikleri dövüşmeye başlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık