Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nesi abartı la? Hemen fan içgüdüsü ile savunmaya geçmişsin.

Ben yanılacağımı düşünmüyorum ki zaten onu da sallamışsın. Biri savaşalım diyecek, yahut bir sebepten yardım isteyecek, Luffy gene kafa sallayacak. Yeni işi bu oldu adamın Hasan, paso kafa sallıyor. Ayrıca dediğim gibi yanındakiler dalalım derse ve hayır, kaçacağız deyip onları susturursa takdir ederim. Düşündüğüm gibi olmaması beni bu noktada rahatsız etmez. Karakterin rahatsız edici hareketlerinden daha önemli değil. Mom'ı yense de düşüncem değişmeyecek anlayacağın.
Luffy Nami'ye Sanji konusunda bildiğin sert çıkıştı. Sus dedi sen karışma diye. Ona ne diyorsun peki? Ben arc sonunu beklemen gerektiğini savunuyorum. Çünkü ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Tamam dediğini görüyorsun sonra bir bakıyorsun Luffy önden yardırmış gitmiş. 2 sene öncesinde de vardı öyle kafa salladığı şeyler. Franky burayı koruyalım demiş diyorsun da zaten Luffy kafasına koymuştu Rebecca'dan sonra. Franky'nin lafıyla olan bir iş değildi o. Dressrosa'da kendini belli etme diyordular adam gitti arena savaşına katıldı. Ona kendini Big Mom'a belli etme diyorlar. Big Mom hanginiz Mugiwara diye sorunca ben diye cevap veriyor.:D Yani çokta bir sıkıntı yok şu an. İki sene öncesinde de böyle şeyler bulursun.

Ama bana göre bir kopma noktası olmalı. Hep öyle oldu zira. O yüzden arc bitene kadar beklenmeli diye düşünüyorum.

"Vivre kartı tutamadı salak Ace onun yüzünden öldü." düşüncelerinden sonra bence Luffy'nin hareketleri gayet yerinde. Ace'de öyle, sırf ben kaçmam ayağına öldü. Tamam demedi diyemedi ve bu yüzden baba dediği elemanıda ölümüne götürdü. Şimdi Luffy tamam tamam demese aynı pişmanlıkları tekrar yaşayacak. Omuzlarında koca bir yük var sonuçta tayfasındaki arkadaşlarının canı ona emanet. Onlar zaten kaptanları için ölmeye hazırlar söz konusu bu değil.
Dikkat edersen sadece bu hikayeyi örnek vermedim. Gene dikkat edersen plana uymasını garipsemedim. Ama biri bir şey diyor ona uyuyor sonra başka biri başka bir şey söylüyor bu sefer de ona uyuyor. Arada kendi ölçüp tarttıktan sonra kendi kanaatini ortaya koyup ona göre hareket etmeli .

@Alpamis

Hasan, dediğim gibi şu ana kadar konuştum zaten. En sonunda ağırlığını koyarsa iyi olur. Benim de beklediğim bu. Kaçacaklarsa bile farklı şekilde olmalı Hasan, böyle söz dinleyerek olmamalı. Luffy, Mom'ın şeker için bile ada yaktığını biliyor. Bu adam buna rağmen topuk yapacak birisi değil aslında. Sanji de keza Baratie ve Kamabakka'yı riske atıp kaçmak isteyecek biri değil normalde. Savaşırsın, araya atıyorum denizciler girer, Mom'ı onlar yer, bizimkiler de tüyer, eyvallah. Ama Nami'nin anlık bir fikrine kafa sallaması, Dof tek geliyor olmasına rağmen kaçmaya okey vermesi, fabrikayı yıkıp kaçmaya okey vermişken Franky sayesinde birden farklı hareket etmesi. Bu kadar kolay yönlendirilememeli bu adam. Tamam eyvallah arkadaşlarına saygısı, sevgisi var ama Zoro'nun da hakkı var. Korsancılık oyunu değil bu. Kaptanın bir ağırlığı olmalı.

Son düzenleme:
Dikkat edersen sadece bu hikayeyi örnek vermedim. Gene dikkat edersen plana uymasını garipsemedim. Ama biri bir şey diyor ona uyuyor sonra başka biri başka bir şey söylüyor bu sefer de ona uyuyor. Arada kendi ölçüp tarttıktan sonra kendi kanaatini ortaya koyup ona göre hareket etmeli .
Eski Luffy değil Luffy. Zaman atlamasından önce canı yandı artık gerçek acı ney daha iyi kavradı. Ace öldü sonra eline baktı hala yaşayan arkadaşlarım var dedi. Marinefordda Amiralinde ne olduğunu gördü Yonkoununda ne olduğunu gördü bu eleman. Hadi PH'yi Doflamingoyu Magellanı geçtim onlarda buna takılman normal ama bu arcta bossun Yonkou olduğu bir arcta ölen abisinden bile kat kat güçsüz olan arkadaşlarını tayfanın yarısı yanında değilken koruması ciddi anlamda zor. Ve ona rağmen ben bu arcta Luffy'nin her denilene tamam dediğini sanmıyorum.

Öfkeli ordu gelmeden önce Nami onu defalarca ikna etmeye çalıştı ama gitmedi Sanjiyi bekledi.
Açlıktan ölecekti yağmur damlası bile ağzına girmesin diye sırtını gökyüzüne çevirdi. Nami gene ikna edemedi.

Söz konusu arkadaşları, değer verdiği ve sevdiği birinin hayatı söz konuysa tamamda demesini biliyor hayır diyip sonuna kadar gitmesinide biliyor reis.

Yahu cidden şu tavırlarınız beni geriyor. Aynen gerizekalıyız da BM'ı indirmedigi için ağlayıp Luffy"yi eleştiriyorum. Tayfası tek harekette ölecek adamda bunun ciddiyeti yok diyorum gidip neden BM'a dalmıyor demiyorum.

Sanji arc başında ne yapıyorsa Luffy de aynı şeyi yaşıyor işte. Bir de saçma sapan çoluk çocuk gibi adamın taklidini yapmayın. Aynen kaç bölümdür takip ettiğim Luffy'nin farklı davrandığını yanlış yorumluyorum. Kimse gitsin BM'ı 1 vs 1 e çağırsın demedi de bu ÇAY içen Luffy ile 800 bölümdür gösterilen Luffy arasında fark çok. Bir de şu düşüncemi saçma sapan aynen BM'ı indirmedi diye delirmişler seviyesine indirmeyin. Germeyin insanı da ne yazıyorsam onu az kafayı çalıştırıp anlamaya çalışın. Ne lan bu saçma sapan ezme çabaları, kendini süper zeka gibi yorumluyor gösterme çabaları? Ayıp.

Eski Luffy değil Luffy. Zaman atlamasından önce canı yandı artık gerçek acı ney daha iyi kavradı. Ace öldü sonra eline baktı hala yaşayan arkadaşlarım var dedi. Marinefordda Amiralinde ne olduğunu gördü Yonkoununda ne olduğunu gördü bu eleman. Hadi PH'yi Doflamingoyu Magellanı geçtim onlarda buna takılman normal ama bu arcta bossun Yonkou olduğu bir arcta ölen abisinden bile kat kat güçsüz olan arkadaşlarını tayfanın yarısı yanında değilken koruması ciddi anlamda zor. Ve ona rağmen ben bu arcta Luffy'nin her denilene tamam dediğini sanmıyorum.

Öfkeli ordu gelmeden önce Nami onu defalarca ikna etmeye çalıştı ama gitmedi Sanjiyi bekledi.
Açlıktan ölecekti yağmur damlası bile ağzına girmesin diye sırtını gökyüzüne çevirdi. Nami gene ikna edemedi.

Söz konusu arkadaşları, değer verdiği ve sevdiği birinin hayatı söz konuysa tamamda demesini biliyor hayır diyip sonuna kadar gitmesinide biliyor reis.
Keşke Luffy senin söylediğin kadar işleri ciddiye alan biri olsaydı ama daha bir kaç bölüm önce yonkou ile ilgili planda ne kadar cıvıttığını gördük. @Alpamis'ın dediği gibi mom sorunca direk cevap veriyor burdayım diye :D

Luffy'nin karekteri Oda'nın elinde, Sanji'de olduğu gibi bozuluyor.

Yahu cidden şu tavırlarınız beni geriyor. Aynen gerizekalıyız da BM'ı indirmedigi için ağlayıp Luffy"yi eleştiriyorum. Tayfası tek harekette ölecek adamda bunun ciddiyeti yok diyorum gidip neden BM'a dalmıyor demiyorum.

Sanji arc başında ne yapıyorsa Luffy de aynı şeyi yaşıyor işte. Bir de saçma sapan çoluk çocuk gibi adamın taklidini yapmayın. Aynen kaç bölümdür takip ettiğim Luffy'nin farklı davrandığını yanlış yorumluyorum. Kimse gitsin BM'ı 1 vs 1 e çağırsın demedi de bu ÇAY içen Luffy ile 800 bölümdür gösterilen Luffy arasında fark çok. Bir de şu düşüncemi saçma sapan aynen BM'ı indirmedi diye delirmişler seviyesine indirmeyin. Germeyin insanı da ne yazıyorsam onu az kafayı çalıştırıp anlamaya çalışın. Ne lan bu saçma sapan ezme çabaları, kendini süper zeka gibi yorumluyor gösterme çabaları? Ayıp.
Oha direkt bana yazılmış gibi bu mesaj. Senin mesajını görmedim bile la. :/ Her hafta Luffy çıksın milleti indirsin denildiği için yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık