Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim merakım Luffy değil, Sanji'nin özel gücü ne zaman çıkacak ortaya? Sevdiği birisi yada birileri zora düşmesi lazım belli ki, bu kız kardeşi olabilir.

Dandik ingilizcemle çevirmeye çalışacam.
Büyük ana "Bege çık ortaya" diye bağırıyor.
Lolaya benzeyen kardeşi pencereden kafasını çıkarıp koca anayı sakinleştirme çalışıyor. Ama suratı lolaya benzediğinden büyük anayı daha çok çileden çıkarıyor.
Büyük ananın çocukları durumu dikkatle izliyorlar ki bizimkiler kale yıkılıp kaleden çıktımı hemen tek seferde yakalasınlar.
Luffy Begeyi acı içinde görünce kaleden dışarı çıkmaya çalışıyor. Ama nami tarafından durduruluyor.
Şimdi onlar poneglyph kopyasına sahipler ve sanjinin ailesini kurtardılar. O yüzden dışarı çıkmanın bir anlamı olmadığını söylüyor.

Nami luffyi ikna etme etmeye çalışıyor. Ne zaman zoro ve diğerleriyle bir araya gelince kavga etmesinin sorun olmadığını söylüyor.
Nami, Begenin bu çıkmazdan kurtulmasının sadece bir yolu olduğunu söylüyor.
Onlar begenin içindeyken, bege insan formuna dönüşüyor ve caesar tarafından gökyüzüne doğru taşınıyor.
Ceaser etraflarının Busoushoku Haki kullanıcıları tarafıyla çevrilirken bununun imkansız olduğunu söylüyor.

Judge kurtulup kurtulmadıklarını soruyor.( Bu çeviride tam emin değilim)
Sanji Zeff'in yüzünü düşünüyor.
Sanji: Babam üzgün olurdu. O aynı kanı paylaştığı gerçek ailesinin ölümüne gülen küçük bir adamdan tiksinirdi. Onunla yüzleşemeyeceğim bir hayat yaşamak istemiyorum. 13 yıl önce germa dan kaçan Vinsmoke Sanji okyanusta öldü. O yüzden iyi dinle sen benim babam değilsin Vinsmoke Judge!

Judge sanjiye doğu maviye bir daha gelmeyeceği konusunda söz veriyor.
Bununla kalmayıp, Germanın Caesar kaçana kadar zaman kazanacağına söz veriyor.
Bege kalesini iptal ediyor. İchiji sayısız mermiyi durduruyor.
Reiju büyük ananın saldırısından kaçınıyor. Ama luffy ve sanji onu desteklemek için begenin vücüdundan dışarı çıkıyorlar.

Bazı arkadaşlar olayı yanlış anlamış. Mesele Luffy'nin pataküte dalması değil, sürekli yönlendirilmesi. Bu hikayeye de özel değil bu, Rossa'da da böyle idi.

Durum o derece ki Luffy'nin soyadını değiştirmek lazım. Maymun yerine koyun daha iyi olur. Zira koyun gibi güdülüyor.

Sheep D. Luffy :cool:

Dof, PH'ye tek başına geliyor, kaçalım diyorlar.
Luffy: Tamam.

Rossa'da fabrikayı yıkıp kaçalım diyorlar.
Luffy:Tamam.

Franky, kalıp yardım edelim diyor.

Bege'nin plana plana uy Luffy.

Kaçalım Luffy.

Bege'nin plana uyması makul lakin yarın bir gün birisi savaşalım derse Luffy gene tamam diyecek. Kaptan mı kukla mı belli değil. Hoş, kukla diyorum ama Dof'un kuklaları bile Luffy'den daha bağımsızdı :D

Luffy bitmiş, hiçbir ağırlığı yok. Biri bir şey öneriyor, o da kafa sallıyor. Tamam ondan bir Law olmasını beklemiyorum ama boyna kafa sallamasını da beklemiyorum. Arada o da yönlendiren taraf olmalı.

Vivi'yi tokatlayıp bizim de canımızı riske at diyen adam nere -can korkusundan BAA'yı, Baratie'yi, Kamabakka'yı falan unutup kaçmayı öneren- Nami'ye uyan Luffy nere.

Arada kaptan olduğunu hatırlatsa hoş olur. Tabii bir sıkıntı da kaçmaları durumunda sevdiklerinin tehlikeye girme ihtimalini göz ardı etmesi. İlla onu da mı birileri söylemeli?

Bazı arkadaşlar olayı yanlış anlamış. Mesele Luffy'nin pataküte dalması değil, sürekli yönlendirilmesi. Bu hikayeye de özel değil bu, Rossa'da da böyle idi.

Durum o derece ki Luffy'nin soyadını değiştirmek lazım. Maymun yerine koyun daha iyi olur. Zira koyun gibi güdülüyor.

Kaçalım Luffy.

Bege'nin plana uyması makul lakin yarın bir gün birisi savaşalım derse Luffy gene tamam diyecek. Kaptan mı kukla mı belli değil. Hoş, kukla diyorum ama Dof'un kuklaları bile Luffy'den daha bağımsızdı :D

Luffy bitmiş, hiçbir ağırlığı yok. Biri bir şey öneriyor, o da kafa sallıyor. Tamam ondan bir Law olmasını beklemiyorum ama boyna kafa sallamasını da beklemiyorum. Arada o da yönlendiren taraf olmalı.

Vivi'yi tokatlayıp bizim de canımızı riske at diyen adam nere -can korkusundan BAA'yı, Baratie'yi, Kamabakka'yı falan unutup kaçmayı öneren- Nami'ye uyan Luffy nere.

Arada kaptan olduğunu hatırlatsa hoş olur. Tabii bir sıkıntı da kaçmaları durumunda sevdiklerinin tehlikeye girme ihtimalini göz ardı etmesi. İlla onu da mı birileri söylemeli?
Abartmışsın. Yani sırf dediklerin konusunda yanılacaksın diye Luffy'e sallamaya başlamışsın. Dediğin gibi şeyleri iki yıl öncesinde de arasan bolca bulursun.

Abartmışsın. Yani sırf dediklerin konusunda yanılacaksın diye Luffy'e sallamaya başlamışsın.
Nesi abartı la? Hemen fan içgüdüsü ile savunmaya geçmişsin.

Ben yanılacağımı düşünmüyorum ki zaten onu da sallamışsın. Biri savaşalım diyecek, yahut bir sebepten yardım isteyecek, Luffy gene kafa sallayacak. Yeni işi bu oldu adamın Hasan, paso kafa sallıyor. Ayrıca dediğim gibi yanındakiler dalalım derse ve hayır, kaçacağız deyip onları susturursa takdir ederim. Düşündüğüm gibi olmaması beni bu noktada rahatsız etmez. Ama ağırlığını koymazsa Mom'ı yense de düşüncem değişmeyecek.

Kaçalım Luffy.

"Vivre kartı tutamadı salak Ace onun yüzünden öldü." düşüncelerinden sonra bence Luffy'nin hareketleri gayet yerinde. Ace'de öyle, sırf ben kaçmam ayağına öldü. Tamam demedi diyemedi ve bu yüzden baba dediği elemanıda ölümüne götürdü. Şimdi Luffy tamam tamam demese aynı pişmanlıkları tekrar yaşayacak. Omuzlarında koca bir yük var sonuçta tayfasındaki arkadaşlarının canı ona emanet. Onlar zaten kaptanları için ölmeye hazırlar söz konusu bu değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık