Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou da alamaz. Bölge avantajından tut yerleşim yeri vs. çok iyi BM'nin adaya en küçük girişte haber alıyorlar. Kid ve çetesini nasıl def etmiş adamlar isteseler Luffyleri de sokmazlardı. Plan yapacaz diye Pudding vesilesiyle girdi bizimkiler onda bile BM'nin haberi vardı ve o kadar adama ve Bege'nin ihanetine göre ek olarak Vinsmoke Family'nin katılmasına rağmen durum ortada.

Hala ne diyoruz? Büyük güçlerden birileri gelmeli ki BM anca iner. Şuan BM tayfasının tam olduğunu kabul edelim ve adaya Kaido gelsin. BM'nin karşısına çıkana kadar zaten yıpratırlar bu adamı. BM'nin karşısına gelene kadar zaten kim bilir ne kadar handikap alır. Yani bir Yonkou'nun mekanına girip onu indirmek öyle kolay değil.

Hele de adaların BM'nin ki gibi düzen içinde yönetiliyorsa.
Ben ısrarla Kaido'yu Linlin'den başkasaının yıpratamayacağını düşünüyorum. Bahsettiğin o savunma ve tedbirler elbetteki Linlin'in elini güçlendirecektir ama Kaido gibi bir adama da ayak bağı olacağını sanmıyorum. Linlin'in karşısına rahatlıkla gelir yani. Sonrasında ise Linlin vs Kaido olur.. Bu karşılaşmanın sonucunda Kaido galip gelir :)

Bence o kadar da imkansız değil.

Son düzenleme:
Ben ısrarla Kaido'yu Linlin'den başkasaının yıpratamayacağını düşünüyorum. Bahsettiğin o savunma ve tedbirler elbetteki Linlin'in elini güçlendirecektir ama Kaido gibi bir adama da ayak bağı olacağını sanmıyorum. Linlin'in karşısına rahatlıkla gelir yani. Sonrasında ise Linlin vs Kaido olur.. Bu karşılaşmanın sonucunda Kaido galip gelir :)

Bence o kadar da imkansız değil.
Bence o adaya giripte sağ çıkabilecek güçte bir Yonkou yok. Yonkoular arasında öyle uçurum da yok bence. Linlin'in küçüklüğünü de gördük eğer arc devam ederse şuan ki halini de göreceğiz. Kaido bölgeye girdiği anda onu çok yıpratırlar. Yani güçten düşürürler BM ise mekan avantajını doğrudan elinde bulunduran taraf. Yani nerede ne yapacağını biliyor.

Öyle bir oluşumun içine girip de birinin sağ çıkacağını düşünmüyorum ki Roger bile zamanın kitabeyi çalarak gitmiş bu yerden :)

Bence o adaya giripte sağ çıkabilecek güçte bir Yonkou yok. Yonkoular arasında öyle uçurum da yok bence. Linlin'in küçüklüğünü de gördük eğer arc devam ederse şuan ki halini de göreceğiz. Kaido bölgeye girdiği anda onu çok yıpratırlar. Yani güçten düşürürler BM ise mekan avantajını doğrudan elinde bulunduran taraf. Yani nerede ne yapacağını biliyor.

Öyle bir oluşumun içine girip de birinin sağ çıkacağını düşünmüyorum ki Roger bile zamanın kitabeyi çalarak gitmiş bu yerden :)
Bak çok uzağa, Kadio'ya felan gitmeyelim, Tüm Kek'ten bizimkiler sağ çıkarsa, senin bütün bu söylediklerin yalan olacak :)

Bak çok uzağa, Kadio'ya felan gitmeyelim, Tüm Kek'ten bizimkiler sağ çıkarsa, senin bütün bu söylediklerin yalan olacak :)
arkadaş tek isimden bahsediyor yalnız.
ee doğruda, Kaido Ananın bölgesine tek gelse ne yapabilecek. ?
Bizimkiler ise bir topluluk. Luffy buraya tek başına gelse kaçabilecek miydi?
sormaya gerek yok işte Jimbei olmasa yine bittiydi bizim oğlan.

@Korsanlar ''Kralı''
Tek başına gelen Kaido için net konuşmak olmaz ama tüm gücüyle Mama'ya saldıran bir Kaido'ya ben şans veririm. Hele ki Linlin Tüm Kek'te adamlarının Kaido'yu durdurmasını beklerse, Kaido elini kolunu sallayarak Linlin'in karşısına dikilir ve o dakikadan sonra Kaido'nun da galip gelme şansı olur ki bana göre Kaido Linlin'i döver.

arkadaş tek isimden bahsediyor yalnız.
ee doğruda, Kaido Ananın bölgesine tek gelse ne yapabilecek. ?
Bizimkiler ise bir topluluk. Luffy buraya tek başına gelse kaçabilecek miydi?
sormaya gerek yok işte Jimbei olmasa yine bittiydi bizim oğlan.
Yalnız tek gelse ona göre davranır. Yani olaylar bu kadar düz değil. Hele g4 ile uçabilecek bir konumdayken kaçabilir kurtulabilir. G4 öncesi zordu. Ama uçabilmek büyük bir avantaj.

Şu halde çıkamazlar işte. Yani BM nasıl iner diyoruz biz? Önceden de dediğim gibi bu kadar kişiye rağmen hala birilerini bekliyoruz gelmesini. Ek olarak da BM istedi diye gelebildi Luffy buraya Pudding çekti yani onları. Normalde olsa aynı Kid'in durumu gibi olurdu. Onlar baskına gelirdi BM de Katakuri'yi gönderir def ederdi bizimkileri.

Yonkou oluşumu çok güçlü. Boşuna 4 İmparator değil bunlar. Kaido zaten deli biri senin dediğin gibi bir Yonkou oluşumunun bölgesine dalıp onu orada indirecek bir gücü olsa bunu çoktan yapardı zaten.

şu senaryo klişesini bırakın yahu. Boşuna tartışıyoz biz o zaman onca şeyi. Luffy şu şartlardaki durumu ortadayken tek gelse nalları dikerdi. Bunu kabul etmemek ilginç.
Neyse senaryo klişesi ile zevk alabiliyorsanız ne mutlu size.

Kaido Anaya tek dalarken Katakuri de öylece bakar. :D

hiç bir isim tek başına herhangi bir İmparatorun ve tayfasının bir ada da bulunduğu durumda tek dalıp hayatta kalamaz anca arkasına bakmadan tüyer sonunda :/

şu senaryo klişesini bırakın yahu. Boşuna tartışıyoz biz o zaman onca şeyi. Luffy şu şartlardaki durumu ortadayken tek gelse nalları dikerdi. Bunu kabul etmemek ilginç.
Neyse senaryo klişesi ile zevk alabiliyorsanız ne mutlu size.

Kaido Anaya tek dalarken Katakuri de öylece bakar. :D

hiç bir isim tek başına herhangi bir İmparatorun ve tayfasının bir ada da bulunduğu durumda tek dalıp hayatta kalamaz anca arkasına bakmadan tüyer sonunda :/
Kaido kalmış. Mangaka'yı yalancı çıkaracaksın.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık