Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte beklediğim fb.. BM en zayıf yonko bitik ölü muhabbetinden sonra işte burada. BM tam bir canavar.. Öncelerde gözünde Kaido vs BM dövüşü kaidonun linlini yerden yere vuracağı şeklinde canlanan arkadaşlar herhalde halen aynı fikirde değildir. Zira BM Kaido'yu yenebilir Shanks ve Karasakalı da. Tabi bu durumların hepsinin tersi de söz konusu ama artık BM zavallı imajı kesinlikle bitmiştir.
Kaido teke tek yine yerden yere vurur Mama'yı.

Cp0Lucci

BM bir şey üretenlerin antisi.

Akainu magma atsa magmaya ruh verip kendi kontrolüne alabilir diye düşünmeye başladım. :D

BM canavar ya. Gördüğümüz en güçlü çocuk. Koskoca efsanevi devi fırlatıp atmak ne? Hem de tek hamleyle öldürmek? O yaştayken shichibukai seviyesinde falan mı bu BM? :D Moria'dan güçlüdür herhalde. Yoksa daha da mı güçlü?

-5 bölüm sonra Big Mom-
Katakuri?? Smoothie?? Neredesiniz? Nereye gittiniz evlatlarım? :( :( :( :( :( :(

Not: Birisinin içeçek birisinin de yiyecek olduğunu varsayarsak bu tahmin tutar. :(
Hangi Schibukai seviyesi ama ? Croco, Moria ve Buggy'i aynı anda yer 5 yaşındaki BM, öyle bir canavar bu kadın küçüklük haliyle bile.

Edit : Luffy ve ekibi Bm'nin zayıflamış halini yenerler mi bilmemde adadan sağ salim çıkacaklarını düşünüyorum, ben yinede BM'nin ineceğini düşünüyorum bir şekilde inecek yani.

Yalnız bu arc Oda kara mizahın dibine vurdu, sevimli şeyleri korkutucu olarak gösterdi.

Şuradaki anlatıcı kutularındaki sarkastik anlatım, yediğini düşünmek için yetiyor, what a wonderful birthday that day was(!)

Hangi Schibukai seviyesi ama ? Croco, Moria ve Buggy'i aynı anda yer 5 yaşındaki BM, öyle bir canavar bu kadın küçüklük haliyle.

Edit : Luffy ve ekibi Bm'nin zayıflamış halini yenerler mi bilmemde adadan sağ salim çıkacaklarını düşünüyorum, ben yinede BM'nin ineceğini düşünüyorum bir şekilde inecek yani.
Kriz halinde belki ama normal haliyle Crocoyu yenemez.

Puding, hafıza meyvesi ile BM'nin anılarına bakıp Carmel'e ne olduğunu görebilir bence. Oda unuttu mu yoksa?

Bu arada "we are shingeki no kyojin now"

Luffy Dağ Haydutu Dadan tarafından büyütüldü.
Moma ise zamanında Dağ Cadısı Carmel baktı.

Teoriye göre Haydut > Cadı :good:
Teoriden kastın ne onu da yaz hocam. -_-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık