Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim aklımda ik farklı şey var meyve hakkında. belki meyve sahibi ölünce brook öldüğünde ruhunun çıkıp dolaşıp tekrar bedenini bulması gibi çıkmaya çalıştı ve çıkamadı ve doğrudan kaynaştı bm ile, bu bunu şimdi yazarak ben bile zor bir ihtimal olarak görüyorum. Yada gene zor bir ihtimal olarak karmel ana yenildi ama ölmedi ve ruhları hala o kontrol ediyor. bunu nerden çıkardım çünkü meyve diğer meyve sahipleri bilincini yitirince vveya ölünce falan daha önce etkilediği şeyler normale dönüyor (örn: sugar) gibi göründü. ve bmnin prometesi aslında karmelin yarattığı ve yok henüz yok olmamış olan şey.

Ray san ne zaman h haki ile bişeyleri etkisiz hale getirdi ki :/ Tasma olayında neyi etkisiz hale getirdi mesela?
orada hhaki kullanarak atmadı mı yav, gerçi mangasına bakmadım.

Şimdi baktım animede de yokmuş. :D şöyle hatırlıyorum ben hhaki kullanıyor ardından çekip atıyor. Mandela etkisi mi acaba :D

Son düzenleme:
Carmel'in denizcilere verdiği ilk dev askeri Mangastream John Giant olarak yazmış ama John Giant'ın yazılışı şu şekilde : ジョン・ジャイアント
Bu bölümde ise Carmel'in verdiği devin adı: ジュン・ジャイアント (Jun Giant). Bana göre bir ihtimal Oda'nın yaptığı bir hatadan da kaynaklı olabilir ama Viz ve Jaiminisbox Jun Giant olarak vermiş ismi. Ayrıca wikiada da Jun Giant için sayfa açılmış: http://onepiece.wikia.com/wiki/Jun_Giant

Carmel'in denizcilere verdiği ilk dev askeri Mangastream John Giant olarak yazmış ama John Giant'ın yazılışı şu şekilde : ジョン・ジャイアント
Bu bölümde ise Carmel'in verdiği devin adı: ジュン・ジャイアント (Jun Giant). Bana göre bir ihtimal Oda'nın yaptığı bir hatadan da kaynaklı olabilir ama Viz ve Jaiminisbox Jun Giant olarak vermiş ismi. Ayrıca wikiada da Jun Giant için sayfa açılmış: http://onepiece.wikia.com/wiki/Jun_Giant
O zaman John Giant oğlu falandır. Carmel Mom'la karşılaştığında 60 yaşında fala olsan 37 sene önce devleri kurtarıyor falan. İlk kurtardığı zaman verse bir adet devi falan onunda oğlu John Giant'tır işte desem de John baya yaşlıya benziyor. Ayrıca Z'nin olayı kaç yılında geçiyordu hatırlamıyom da orada gençlik hali falan var.

Demem o ki olabilir. Yanlışlık yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık